2737
2734
عنوان

سلام توروخدا بیاید..

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خوبه پس اصلا نگران نباش بگو برین از 3 ماه پیش پرینت بگیرین

من ی بار رفتم مخابرات گفت تا یک سال رو پرینت میدیم.. حالا بازم مهم نیس چون من توو ی سال پیش عقد بودم و پیام ندادم.. متاسفانه بدیش اینک پدرم میخاد برای دوسال رو بگیره ک حتما من قبل عقد پیامام هست.. قاضی رو میترسم اگر حکم بده برای قبل عقد

من ی بار رفتم مخابرات گفت تا یک سال رو پرینت میدیم.. حالا بازم مهم نیس چون من توو ی سال پیش عقد بودم و پیام ندادم.. متاسفانه بدیش اینک پدرم میخاد برای دوسال رو بگیره ک حتما من قبل عقد پیامام هست.. قاضی رو میترسم اگر حکم بده برای قبل عقد

عزیزم فقط پرینت 6 ماه رو میدن حتی اگه قاضی دستور بده اپراتورهای هم راه اول و ایرانسل فقط پرینت 6 ماه رو میدن چون هر 6 ماه پاک میکنه سرورشون به صورت خودکار نگران نباش قاضی هیچ حکمی دال بر رابطه بهت نمیده چون باید اثبات بشه 

شما زنگ بزن به اپراتور هم راه اول یا ایرانسل هر سیم کارتی که داری بپرس اونها هم میگن فقط 6 ماه پس نگران نباش 

بیخیال عطرهای گرانقیمت... آدم ها باید بوی معرفت بدهند...
2728
عزیزم قبلا پرینت رو تا دو سال میدادن ولی الان پرینت 6 ماه رو میدن چون سیستمشون به طور خودکار پاک میکنه من تمام اینها رو پرسیدم حتی با حکم قاضی فقط پرینت 6 ماه به خط رو میدن بعدشم شما یکساله عقدی تو عقدت که با اون طرف لرتباط ندشتی که بترسی

خالی بندیه منم فکر میکردم مال شش ماه رو میدن ولی کلا ی سشم کارت از اول که باهاش استفاده میکنی پرینت پیامکشو میدن 

مال منو که دادن 

عزیزم فقط پرینت 6 ماه رو میدن حتی اگه قاضی دستور بده اپراتورهای هم راه اول و ایرانسل فقط پرینت 6 ماه رو میدن چون هر 6 ماه پاک میکنه سرورشون به صورت خودکار نگران نباش قاضی هیچ حکمی دال بر رابطه بهت نمیده چون باید اثبات بشه شما زنگ بزن به اپراتور هم راه اول یا ایرانسل هر سیم کارتی که داری بپرس اونها هم میگن فقط 6 ماه پس نگران نباش

ایشالا گلم توروخدا واسم دعا کنید.. 

خالی بندیه منم فکر میکردم مال شش ماه رو میدن ولی کلا ی سشم کارت از اول که باهاش استفاده میکنی پرینت پیامکشو میدن مال منو که دادن

شیما واقعا نمیدونم چ کنم.. هضمش سخته کسی ب خاطر ی دوستی مسخره توو قبل ازدواج محکوم بشه.. من رشته ام حقوق بوده درسمم خوب بود ولی امروز از هرچی قضاوت حالم بهم خورد.. خدا لعنتش کنه شوهرمو.. ایشالا ذلیل بمیره

شیما واقعا نمیدونم چ کنم.. هضمش سخته کسی ب خاطر ی دوستی مسخره توو قبل ازدواج محکوم بشه.. من رشته ام حقوق بوده درسمم خوب بود ولی امروز از هرچی قضاوت حالم بهم خورد.. خدا لعنتش کنه شوهرمو.. ایشالا ذلیل بمیره

عزیزم اون با ی پیامک غلطی نمی کنه 

محکم باش که اعاده حیثیت می کنی 

اونم از ترس اعاده حیثیت غلطی نمی کنه 

خدا اینم ذلیل کنه خانواده شوهر منم ذلیل کنه ان شالله

2738
عزیزم اون با ی پیامک غلطی نمی کنه محکم باش که اعاده حیثیت می کنی اونم از ترس اعاده حیثیت غلطی نمی کنه خدا اینم ذلیل کنه خانواده شوهر منم ذلیل کنه ان شالله

شیما باهاش چت و اس داشتم.. ولی رابطه ک نداشتم! شوهر من حتی منو قبل عقد برد معاینه! انقد لجن بود.. 

همسایه ما دوران عقد زنشو دید که داره تلفنی حرف میزنه گوشی رو گرفت دید پسره پشت خط شکایت کرد متن پیامها شماره ها صوت مکالمات توی چندین سی دی و برگه دادگاه درورد تازه اونم شهرستان ...بدون مهریع ام طلاقش داد به خدا ولی دختره الان ازدواج کرده خرشانس...تازه با چند نفرم ارتباط داشت تو عقد حتی مادر شوهرش میگفت قاضی بهش گفته گاوم با سه نفر نیست همزمان..راستی تمام مدارک الانم خونشونه یه کارتن

خدایا مراقب فرشته قشنگم و پهلوون مامان باش داغشونو نبینم.امین یا رب العالمین 💜💜💜💜💜💗💞💞💞

فقط با گریه به بابات بگو من اشتباه کردم قبل این عوضی یه دوستیه ساده بوده بخدا به بابات بگو پرینتو بگیر خودت بخون چقدر ساده بوده.آتو دست اونا نده

خدایا مراقب فرشته قشنگم و پهلوون مامان باش داغشونو نبینم.امین یا رب العالمین 💜💜💜💜💜💗💞💞💞
فقط با گریه به بابات بگو من اشتباه کردم قبل این عوضی یه دوستیه ساده بوده بخدا به بابات بگو پرینتو بگیر خودت بخون چقدر ساده بوده.آتو دست اونا نده

خب من ناراحت پدرم نیستم بیشتر ناراحت قاضیم! اون مثالی ک گفتی خب بعد عقد بوده من ک بعدش کاری نداشتم 

شیما باهاش چت و اس داشتم.. ولی رابطه ک نداشتم! شوهر من حتی منو قبل عقد برد معاینه! انقد لجن بود..

عزیزم همین مهمه که چت و پیام بوده ولی نمی تونه هیچ غلطی کنه 

منم روز عقد با مامانم دو تایی رفتیم دکتر