2737
2739
عنوان

سلام توروخدا بیاید..

1709 بازدید | 133 پست

بچه ها من قبل عقدم با ی پسری اس بازی و زنگ داشتم.. از شانس بدم ی بار اس داد بعد عقد منم ج ندادم  ولی پیامش توو گوشیم موند.. شوهرمم دید.. الانم ک میخایم تموم کنیم پرینت میخاد.. من ب هیچ عنوان بعد عقد ارتباطی نداشتم ولی الان پرینت قبل و میخاد.. از پدرم میترسم! دادگاه منم واسه قبل عقد محکوم میکنه؟ شرایط پرینت چطوریه؟ خب من ک قبل عقد ارتباط اونم اس و ز داشتم.. بعد گفتم مزاحم بوده.. اگر پیامامو قاضی ببینه چی؟؟ فردا پدرم میره امار خطمو بگیره میترسم..  بچه ها دارم سکته میکنم.. توروخدا پیام بزارید..میام میخونم.. 

اووووف عجب اشتباهی کردی گلم.

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شنيدم فقط تا ٦ ماه قبل و پرينت ميدن

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

رابطه قبل ازدواجت به شوهرت ربطی نداره بخصوص که هیچ ارتباط فیزیکی ای نبوده

از هیچی نترس عزیزم

طلا که پاکه چه منتش به خاکه

متاسفم که توی فرهنگی بزرگ شدم که مردمش تصور میکنند با اندوه به خدا نزدیکترند
2738
هم دادگاه داریم بعدا هم الان ک پدرم میخاد بگیره البته بنده خدا واسه اثبات میخاد بگیره

بابات نامه از دادگاه بايد بگيره تا متن مسيج بدن 

يعني ميخوان از دادگاه نامه بگيرن؟

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

چه شرایط بدی.....یه توضیحی میدادی کاملا محکم واجازه نمیدادی به پرینت کشیده بشه....یعنی نامزدشماتاحالاازاین کارانکرده که الان کارآگاه بازی میکنه.....خداکمکت کنه.....

خدای من دوستت دارم.....آنی مارابه حال خودمان وآمگذار...پروردگارمن همیشه بامابمان 
2706