2737
2739

يه هفته مونده به موعدم لك قهوه اي ديدم و از همون روز وضعي مزاجيم كلا به هم ريخت 

روز ٣٢ پري بي بي چك فوري دو خط پررررنگ شد و روز ٣٣ بتام ٩٤٧ بود واينم بگم فقط يبار اونم روز ١٣ پري اقدام داشتم 

الان به زور قرص دميترون هست كه بالا نميارم از گوشت و مرغ و يخچال خونمون 😊 بدم مياد ولي عاشق ميوه شدم كه زياد قبلا اهلش نبودم 

در ضمن تو سونوي واژينال ٤ هفته و ٦ روز جنسن تو مونيتور تا اون جايي كه يادمه سمت چپ بود كه ظاهرا ميشه سمت راست خودم 

پوستم شدييييدا خشك شده و ميل جنسي هم خييييلي كم كه خودم فكر ميكنم به خاطر تهرع باشه 

خوابم فعلا تغييري نكرده 

ممنون ميشم نظرتون رو بگين و اگه سوال داشتين در خدمتم 😘😘

Lilypie Pregnancy tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

یه چیزایی رو شه مثلا... بزرگ شدن سینه ها.. رشد موهای دست و پا .... از این جور چیزا... البته اینا هم الان شده سرگرمی.

چون چند تا از دوستای من کلا علایمشون برعکس چیزی بود که همه می گفتن..و جنسیت دیگه ای داشت نی نی هاشون.

با این حال چون جنین سمت راسته 70درصد ممکنه پسر باشه.

نوع ویار هم آدم به آدم فرق می کنه.

اما پوست خشک به نفع دختره. 

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را...  

ONLY. GOD.

من هفته چهارم بارداري هستم هنوز قلب تشكيل نشده هفته سوم فهميدم باردارم از همون روزم افتادم به خونريزي ولي با شياف تبديل شد به لكه تا امروز صبح كه دوباره خونريزيم شديد شد دكتر گفت پرولاتون بزن لخته خون هم ديدم دارم از استرس ميميرم اما دكترم گفت اينا خون مرده هست بايد بياد تخمدون چپم خم درد ميكنه دارم از استرس ميميرم تورو خدا كمكم كنين

2706