2733
2734
عنوان

کمک درباره سفر به مالزی

2507 بازدید | 29 پست

سلام خدمت دوستان گلم

من و شوهرم برای ماه عسل میخایم بریم مالزی،کوالالامپور

چون سفر اولمون هست و بودجه مونم محدوده ، به کمکتون احتیاج دارم،تورو خدا کمکم کنید تا اولین سفرمون عالی شه

سوالات:

1.به طور معمولی برای خورد و خوراک و حمل و نقل چقدر پول داشته باشیم هر نفرمون برای هفت شب؟ رستوران های خیلی گرون نمیخایم بریم

2.هزینه جاهای  تفریحیش چقدر هست؟ منظورم ورودی هاشه

3.موبایل های ایرانی، خط های اعتباری اونجا رو ساپورت میکنه؟

4.الان آب و هواش چجوریه؟

5.توی پرواز ماهان غذا میدن یا باید جدا خریداری کنیم؟

6.اگه اطلاعاتی درباره هتل سند پایپر یا هتل سانی دارید،بهم بدید

با تشکر از همه دوستای گلم، ببخشید خیلی سوال پرسیدم

من ي بار ميخواستم برم گفتن با هزينه بليط و تفريح و خريد حدود ٤ برام بسه

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مالزی تفریح هاش خیلی ارزون نیست چون خیلی هاش خارج از شهره . پرواز هم خوراکی نمی خواد که 8 ساعته بلاخره یه چیزی بهتون می دن بخورید فوقش یه بسکوییت هم ببر

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2728

تور رو گرفتي ؟ببين من سال ٨٩ رفتم كوالالامپور  هتل پاسفيك خوبه اما هتلهايي كه گفتي اطلاع ندارم ما به جز هزينه تور هزار دلار هزينه دونفرمون شدش خورد و خوراك قيمتش با ايران فرقي نداره مك دونالد هاش عالي و ارزون انند

خريد هم كه تايمز اسكوار فوق العاده است خيلي هم ارزونه

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

نگاه کن تو می تونی مالزی بری زیاد خرج نکنی می تونی هم بری ولی خیلی خرج کنی بستگی داره کجا بری و چی بخری و...

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
مالزی تفریح هاش خیلی ارزون نیست چون خیلی هاش خارج از شهره . پرواز هم خوراکی نمی خواد که 8 ساعته بلاخره یه چیزی بهتون می دن بخورید فوقش یه بسکوییت هم ببر

بيسكوييت چيه انقدر تو هواپيما خوراكي بهت ميدن وقت نداري بخوريشون تازه من پرواز ايراني بودم اگه با خود پرواز مالزي ميرفتيم كه ميگفتن پذيرايي اشون عاليه 

2738

هتل های مالزی برعکس استانبول خوبن یعنی 4 ستاره ی استانبول اصلا به درد نمی خورد اما 3 ستاره ی تاپ مالزی بهتر بود

سال تا سال فرق داره الان دلار گرون تر شده من خبر ندارم

تور رو گرفتي ؟ببين من سال ٨٩ رفتم كوالالامپور  هتل پاسفيك خوبه اما هتلهايي كه گفتي اطلاع ندارم ما به جز هزينه تور هزار دلار هزينه دونفرمون شدش خورد و خوراك قيمتش با ايران فرقي نداره مك دونالد هاش عالي و ارزون انندخريد هم كه تايمز اسكوار فوق العاده است خيلي هم ارزونه

بله تور گرفتیم شد نفری یک و هفتصد

اگه نخایم خرید کنیم ، چقدر دلار میخایم؟ 

سال 89 رینگیت قیمتش چند بود؟

ممنون

ببين ما اونجا با به زن و شوهر تو تورمون اشنا شديم كه باهم ميچرخيديم براي همين كرايه تاكسيمون نصف ميشد همين يه جورايي صرفه جويي بودش

معمولا جاهايي كه ليدرتون ميبره خريد نكنيد اونجا خودشون هم پورسانت ميگيرن

چون كه مال سال ٨٩ بود جزييات قيمتها يادم نيست اما ما همه جا رو گشتيم و همه جا هم وروديه داديم يه خورده هم خريد كردم با رستوران و كرايه تاكسي شد ١٠٠٠دلار

سیمکارت که خود تور بهتون میده

تو پرواز چندبار پذیرایی میشید بنظرم کافیه.. مثلا به ما شام و صبحانه و میان وعده دادن کافی بود

هزینه گشت هاش یکم بالاس . ما سه سال پیش حدود نفری دوتومن بردیم‌. همه جارو گشتیم و کمی هم خرید کردیم.

غذاهاشم که مک دونالد خوبه و ارزونه. رستورانای ایرانی مثل نایب هم داره.بعضی غذاهای عربیشم خوب بود مثل ماهی کبابی

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

سنگاپور رو نمی دونم اما مالزی اون موقع که دلار ارزون بود حدود هزار و خورده ای دلار برای هر نفر خوب بود ببرید اگه خانواده باشید چون بعضی از تفریحات خارج از شهره خودتون اگه بتونید ون بگیرید و ... که درست اطلاع ندارم فکر کنم مناسب تر در بیاد

2706