2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله جذب میشن نگران نباشید 

یکشنبه میخام برم دکتر خیلی استرس دارم 

استرس اینکه بمیرم 

اینکه بعد از چند سال دوباره وزنم برگرده

به نظرت اشتباه نمیکنم 

از طرفی از چاقی هم خسته شدم رژیم میگیرم بازم برمیگرده 

الان هم که وزنم دیگه پایین نمیاد

این قافله عمر عجب می‌گذرد 
یکشنبه میخام برم دکتر خیلی استرس دارم  استرس اینکه بمیرم  اینکه بعد از چند سال دوباره وز ...

وای چه حال خوبی استرس چرا ؟؟

حاضرم جامو با شما عوض کنم 

برید یه سر بیمارستانهایی مثل رسول و لقمان و مدرس ببینید روزانه چند نفر فقط تو همین سه تا بیمارستان عمل میشن 

حالا کلینیک ها و بیمارستانهای دیگه رو نگفتم که بخوای جمع کنی شاید روزانه بیشتر از ۱۰۰ نفر تو کل ایران دارن این عملها رو انجام‌میدن درصد ریسک و خدایی نکرده فوت تو این عملها کمتر نیم درصده

چند ماه دیگه که لاعر و خوش تیپ شدید و همه با چشمای گرد و دهن باز بهتون نگاه کردن 

وقتی راه رفتید و دیگه تنگی نفس نداشتید عرق نکردید قلبتون گوم‌گوم نکوبید  

هر لباسی دلتون خواست خریدید و.....

پیش خودتون میگید

وای چرا من انقدر میترسیدم 

وای چرا من چند سال قبل عمل نکردم 

و در مورد برگشت وزن 

راستش تو اسلیو برگشت وزن بیشتره چون جذب کامله باید خیلی رعایت کنید بعد عمل

تقریبا باید دایم‌تو رژیم باشید میتونید تا اخر عمر رژیم رعابت کنید و تغذیه سالم داشته باشید اسلیو رو انتخاب کنید 

اگر میدونید شاید نتونید رعایت کنید اهل ناپرهیزی هستید

غذا نخوردن براتون باعث افسردگی میشه عمل دیگه ای رو انتخاب کنید  

تو بای پس یا مینی هم احتمال برگشت وزن هست ولی دیگه باید خیلی زیاده روی کنید  ولی اگر مراقبت کنید و فقط گاهی ناپرهیزی داشته باشید برگشت وزن ندارید 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2728
وای چه حال خوبی استرس چرا ؟؟ حاضرم جامو با شما عوض کنم   برید یه سر بیمارستانهایی مثل رس ...

Bmi من ۳۶ هست 

پزشکی که انتخاب کردم کیس های مثل من رو اسلیو میکنه میگه بای پس مناسب نیست برای همین استرس دارم 

یه پزشک دیگه هم که مد نظر داشتم اون فقط بای پس میکنه اسلیو انجام نمیده ولی چند نفر رفتن پیشش حالشون بده 

چندماهه عمل کردن همش بی حال و داغونن

اما اون اسلیوی ها خیلی سر حال و خوشکل هستن 

میتونم بپرسم چند ساله عمل کردین؟ وزنتون برنگشته اصلا؟

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

فامیلای ما انجام دادن فعلا نه 😂😂

ولی از ۱۱۰ شدن هشتاد کیلو میگفتن تا شصت میاد پایین 

ولی داغدن میشی هر هفته دو سه تا امپول باید بزنی چون موهات میریزه بیشتر از سه قاشق هم نمیتونی غذا بخوری 

اصلا ربطی به بی ام ای نداره 

بیشتر باید دید چه مشکلاتی دارید بنا به اون نوع عمل رو مشخص کنن 

مثلا اگر رفلکس معده دارید اسلیو سمه براتون چون بعد اسلیو رفلکس به شدت تشدید میشه 

اگر میل به شیرینی دارید و ریزه خور هستید هم نباید اسلیو کنید چون بعد اسلیو چون حجم معده کم‌میشه و نمیشه غذای زیادی خورد بدن این کمبود غدا رو با ریزه خوری و خوردن موادی مثل غذاهای شیرینی که کم‌حجم هستن و کالری بالایی دارن جبران میکنه مخصوصا اگر پروتئین مصرف نکنید ویتامین های بدنتون دچار کمبود بشه یا کم خونی پیدا کنید این ریزه خوری چند برابر میشه

من ۶ ساله عمل کردم تا پارسال کلا چهار پنج کیلو اضافه کرده بودم اما از پارسال همین جور در حال اضافه وزنم 

چون اصلا اسلیو مناسب من نبود حتی موقع عمل دکتر جراحم  برام‌تشخیص بای پس دادن اما به دستور دکتری که نوع عمل رو مینوشتن برام اسلیو نوشته شده بود 

من دکتر جراحم و کسی که نوع عمل رو مشخص میکرد دوتا دکتر متفاوت بودن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2740

پیش یه دکتر خوب انجام بدی هیچ اتفاقی نمیوفته

اصن اگر دکترت خوب باشه و نیازی نداشته باشی بهت میگه انجام ندی

نه اینکه هر کی بدون تحقیق میره جراحی میکنه آخرش دلیلشو میزان چون عمل کرده اینطوری شه، نمیگن که پیش کی عمل کردی دنبال دلیل واقعیش نمیگردن

حالا اگر خواستی مشورت بگیری هم دکتر ناصر ملکپور یکی از بهتریناست، جراح هم زیاد ترتبیت کرده برای عمل های لاغری

رئیس بخش بیمارستان مدرس بوده، دانشیار دانشگاه بهشتی هم بوده و بسیار با تجربه است