2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خییییییییییییلی خیییییییییلیالبته برا کسی که واقعا گرم باشه.

منم خيلي گرمم

ولي هميشه شوهرم پيش قدم ميشه

واقعا انقدر سخته؟

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
2731
منم خيلي گرممولي هميشه شوهرم پيش قدم ميشهواقعا انقدر سخته؟

حتما سخته که ناراحته دیگه 😐😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نوموخوام خودش بايد بياد بيشعوووور

برو یه کاری کن به وجد بیاد....بعد پشتت رو بکن بهش یه شب بخیر شیک بگو....بخواب

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
خییییییییییییلی خیییییییییلیالبته برا کسی که واقعا گرم باشه.

البته اره

من دغدغه ندارم

وقتايي كه شوهرم ماموريته و بعد از دو هفته مياد خونه تو اولين فرصت فقط همو تامين ميكنيم

ولي واقعا نياز داره ادم

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
نوموخوام خودش بايد بياد بيشعوووور

مستقیم نرو سمتش غیر مستقیم تحریکش کن لباس وادا و...

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
حتما سخته که ناراحته دیگه 😐😐😐😐

اره متوجه شدم😁