2733
2739
عنوان

چندددش آورترین حرکتی که از اطرافیانتون دیدید😨

| مشاهده متن کامل بحث + 25335 بازدید | 164 پست
بچه ها من و شوهرم همیشه تو یه بشقاب غذا میخوریم اگه اینکار بده بگین دیگه نکنم . ولی مهمونی میریم از این کارا نمیکنیم لوس بازیه همه یه جوری نگاه میکنن

به نظرم تو خونه عیب نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كه فقط دو صفحه اول تاپيك رو خوندم داشتم عق ميزدم از بعضي كارها حالم بد شدش

اما در حين خوندن تاپيك اقاي همسر شاهكار به خرج داد و كار كثيفي انجام داد يهو برداشته كفش بيرونش رو برده تو سينگ ظرفشويي با اسكاچ ظرفشويي داره كفشش رو ميشوره دادي سرش كشيدم ها حالا هم بايد برم سينك رو با وايتكس بشورم اسكاچ رو هم بندازم بره

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
چندشترینش بوی عفونت کانال دننون بود. اه اه

بچه ها کلیپ در آوردن لامپ 100 سالم از داخل واژن یه زن رو دیدین؟؟؟ 

من دیدمش یه لامپ 100 وات رشته ای از قسمت شیشه ای ش داخل واژن زنه بود . تو اتاق عمل فیلم گرفتن . جراح لامپه رو در اورد هی میگفت الله اکبر الله اکبر.... چه بوییییی هم مییییییده. 😖😧😷😂😂😂😂😂

2728

هووووووووعععععع🤑

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
بچه ها کلیپ در آوردن لامپ 100 سالم از داخل واژن یه زن رو دیدین؟؟؟ من دیدمش یه لامپ 100 وات رشته ای از قسمت شیشه ای ش داخل واژن زنه بود . تو اتاق عمل فیلم گرفتن . جراح لامپه رو در اورد هی میگفت الله اکبر الله اکبر.... چه بوییییی هم مییییییده. 😖😧😷😂😂😂😂😂

شايد با اون لامپه داشته خود ا ر ض ا يي ميكرده!!!

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
من كه فقط دو صفحه اول تاپيك رو خوندم داشتم عق ميزدم از بعضي كارها حالم بد شدشاما در حين خوندن تاپيك اقاي همسر شاهكار به خرج داد و كار كثيفي انجام داد يهو برداشته كفش بيرونش رو برده تو سينگ ظرفشويي با اسكاچ ظرفشويي داره كفشش رو ميشوره دادي سرش كشيدم ها حالا هم بايد برم سينك رو با وايتكس بشورم اسكاچ رو هم بندازم بره

خخخخخ کارت دراومد زهره خانم😁

2738
شايد با اون لامپه داشته خود ا ر ض ا يي ميكرده!!!

من شنیده بودم با لامپ خود ارضایی کرده یه مدت هم خبرش نقل رسانه ها بود ولی من باور نمیکردم میگفتم مگه میشه لامپ میشکنه اون تو. 

بعد کلی تصورش کردم گفتم شاید از قسمت سرپیچش داخل کرده که گیرکرده نتونسته درش بیاره ! تا اینکه فیلم واقعیشو دیدم شاخ دراوردم!!!!

خود ارضایی با هویج و سوسیس و خیارسبز شنیده بودیم بالامپ 100 نشنیده بودیم که دیدیم خخخخ

من شنیده بودم با لامپ خود ارضایی کرده یه مدت هم خبرش نقل رسانه ها بود ولی من باور نمیکردم میگفتم مگه میشه لامپ میشکنه اون تو. بعد کلی تصورش کردم گفتم شاید از قسمت سرپیچش داخل کرده که گیرکرده نتونسته درش بیاره ! تا اینکه فیلم واقعیشو دیدم شاخ دراوردم!!!!خود ارضایی با هویج و سوسیس و خیارسبز شنیده بودیم بالامپ 100 نشنیده بودیم که دیدیم خخخخ

خود ار ضايي با دنده ماشين شنيده بودم با لامپ😲

یه بار تو مسافرت بودیم یه دستشویی عمومی بین راهی وایستادیم هم دستشویی بریم و هم وضو بگیریم. دم در دیدم یه خانم هیکلی و جا افتاده از یکی از توالتها  بیرون اومد در حالی که کفش پاش نبود و جوراب پاش بود پاهاشم خیس خیس. راه که میرفت جای پاش رو زمین میمون.     دست نشسته همراه یه خانم دیگه رفتن سمت نماز خونه. من نه دستشویی رفتم و نه نماز خوندم!!

وای چرا اخه ؟!

چندش اورترین جا توالت قطار ولی مجبور بودم میرفتم لباس نو هامو درمیاوردم لباس مخصوص قطار داشتم 

چون قبلا راه دور بودم گاهی مجبورمیشدم با قطار سفر کنم 

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
وای چرا اخه ؟!چندش اورترین جا توالت قطار ولی مجبور بودم میرفتم لباس نو هامو درمیاوردم لباس مخصوص قطار داشتم چون قبلا راه دور بودم گاهی مجبورمیشدم با قطار سفر کنم

دختر بهار جون متاسفانه همه جور آدمی پیدا می شه

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2706