2733
2739

واقعا راست میگن به مردا نباید رو داد 

باید محل سگ به بعضیا نداد که سرشون گیج نره فکر کنن گوه خاصی هست

اول بگم دوستیم و اولین بار نیست این اتفاق میوفته بااااارها تکرار شده این قضیه

دیشب من پیام ندادم ببینم خودش پیام میده یا نه تا ساعت2شب دیدم خبری نیست دیگه گفتم خودم پیام بدم پیام دادم سرد جواب میده میگه حالم خوب نیستو... تو هفته تقریبا 2بار من این داستانو دارم که حالش خوب نیست برعکس شده دخترا ناز میکردن قبلا الان این واسه من ناز میکنه😐

بعد میگم چرا چیشده میگه هیچی

گفتم بخواب گفت نه بعد چند دقیقه گفت حوصله ندارم و خوابید بدون یه عذر خواهی کوچیک حتی شب بخیر

صبح باا زووور پیام صبح یخیر خشک و خالی داده

منم حواب دادم هنوز هیچی نگفته حتی سین هم نکرده😐💔

حالا خدانکنه من یه کاری کنم باب میلش نباشه سریع قیافه میگیره و میگه ناراحت شدم

ولی من یه بارم اینارو به روش نیاورد

البته خاک تو سرم من اشتباه کردم

از اولم نباید آدم حسابش میکردم تقصیر خودمه یکم تو روش خندیدم سرش گیج رفت

واقعا واسه خودم متاسفام با این انتخابم بهتر از این واسم بود این آدم نیست اصلا

دیگه نمیتونم ادامه بدم چندوقته تو فکرم تمومش کنم دیگه مطمئن شدم

از من به شما نصیحت هرچی کمتر بهشون توجه کنی عزیز تری و قدرتو بیشتر می‌دونن من اینو قبول نداشتم ولی الان کاااملا موافقم

🌝✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میفهمم‌چی‌میگی‌عزیزم،اما بعضی اوقات آدم حوصله خودشم نداره:)

من اصلا با گاهی اوقات مشکل ندارم ولی این دیگه شورشو درآورده

حداقل میتونید بگه چشه یا یه عذر خواهی کنه بعد بخوابه که

🌝✨

مشکل از خودته چرا تا ۲ نصفه شب منتظر پیامشی ؟کو ن لقش اصلا به درک که پیام‌نداده رو نده بهش اصلا نباید پیام میدادی 

بهتره هرچی زودتر ولش کنی بره پی کارش بره پیش کسی که حالش پیش اون خوبه وقتی باهات حال نمیکنه ولش کن این برات شوهر درنمیاد والا قدیم مردا ناز زنا رو میکشیدن الان زنا باید ناز مردا رو بکشن فردا زنش هم بشی باید سوار کولت کنی ببریش اینور اونور میگه من سرت گل گذاشتم اومدم خواستگاریت 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
مشکل از خودته چرا تا ۲ نصفه شب منتظر پیامشی ؟کو ن لقش اصلا به درک که پیام‌نداده رو نده بهش اصلا نبای ...

واقعا احمقم 

نمیخوام خودمو بگیرم یا بگم خیلی خوبم ولی خدایی از اون سر ترم خاک تو سرم با این انتخابم

تا بیشتر نریده تو اعصابم باید تمومش کنم

🌝✨

از کسی که ۱۵ سال عمرمو گذاشتم واسه یه نفر بهت میگم هیچ کس مهم تر از خودت نیست به مردا هر چقدر سلیطه باشی عزیزتری اینا لیاقت محبت از خودگذشتگی ندارن

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2740
از کسی که ۱۵ سال عمرمو گذاشتم واسه یه نفر بهت میگم هیچ کس مهم تر از خودت نیست به مردا هر چقدر سلیطه ...

حققق

منم تازه اینو فهمیدم دیگه اشتباهمو تکرار نمیکنم

🌝✨

آفرین به خوب نتیجه ی رسیدی اما اگر از تصمیم ات عقب برنگردی و یادت نره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
آقا هستم ببخش نظر میدم ایشون همسرت هست یا دوستت؟ چون هم جنس من هست برات میگم فقط مخوام بدون طرف همسر ...

۱/۵ساله دوستیم ولی واقعا این رفتاراش دیگه واسم قابل تحمل نیست

من از اول نمیخواستم وارد رابطه شم انقدر پافشاری کرد قبول کردم اویل بهتر بود ولی الان...

🌝✨
2706