2752
2734

بچه‌ها من توی دوران عقد هستم و چندوقتیه دچار یه سری فکرای بد شدم جوریکه هرروز تا آخرشب بهش فکر میکنم و به این فکرای منفی پر و بال میدم

من و همسرم دوسال دوست بودیم بعد عقد کردیم

همسرم میگه دوستم داره ولی من همش فکر میکنم نداره، حس میکنم عادت کرده ب بودنم، فقط همین 

خیلی منطقیه، حتی سر دوست داشتنش هم حساب و کتاب میکنه، آخه مگه میشه آدم عاشق اینجوری باشه؟ 

من خیلی احساسی ام، خیییییییییلی خیلی

اما اون برعکس منه، کاملااااااا منطقی

توی دوران دوستی خیلی خوب بود، دلش تنگ میشد، کارای احساسی میکرد

اما الان خیلی احساسش کم شده، اینو فقط من دارم حس میکنم، یبار که بهش گفتم گفت که نه اینطور نیست تازه صمیمی تر هم شدیم

شبانه روز دارم به این فکر میکنم که چرا این آدم انقدر عوض شده؟

حتی بیرون که میریم زیاد به بقیه خیره میشه و دقت میکنه، طوریکه به منی که زنشم اینجوری دقت نمیکنه، یه چندبار رد نگاهشو که گرفتم دیدم زل زده به خانومای دیگه، چشم تو چشم بودن، جوریه که دیگه دلم نمیخواد باهاش جایی برم

یا مثلا .....

بقیش توی کامنت اول👇🏻

هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق، هم دعا کن گره تازه نیفزاید عشق :)

یا مثلا پیش منه سرش توی اینستاس، 

حتی میل به مسخره کردنشم بالاس، مخصوصا توی جمع، یعنی دلش میخواد منو دست بندازه تا بقیه بخندن 

بخدا توی دوستی اینجوری نبود یا من متوجه نبودم

من خیییییییییلی درونگرام و هیچکدوم از اینا رو به همسرم نگفتم، حتی غر هم نمیزنم سرش، فقط میریزم توی خودم 

ولی اذیتم، خیلی اذیتم

یه مدتم هست به این فکر میکنم نکنه خیانت کنه؟؟؟؟؟؟ این همه زن خوشگل هست که هرروز داره بهشون نگاه میکنه 

همش دارم گوشیشو چک میکنم ولی خب کاری نمیکنه (خودم حس میکنم تبعات همون نگاه کردنش به بقیس) 

دلم میخواد توجهش به من باشه نه به بقیه💔

من همسرم و زندگیم رو دوس دارم، ولی دارم اذیت میشم

هرروووووووووز افکارم همینه، به هیچ چیز دیگه ای نمیتونم فکر کنم 

بچه ها من دارم میترسم،من همه چیو میریزم توی خودم و یهو منفجر میشم که باعث میشه دعواهای بدی داشته باشیم، همسرم در کل آدم خوبیه، خسیس نیست، اهل تفریحه 

کسی هست مثل من باشه؟

نمیدونم چیکار کنم 

اگه میتونید راهنماییم کنید لطفا

هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق، هم دعا کن گره تازه نیفزاید عشق :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا همینن

تا ب دستت میارن رها میکنن همه چیو

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731

من بیست ساله که زندگیم همینه من فکر میکردم شاید من حساسم و بیشتر مردها اخلاقشون همین باشه  و اینکه شوهرم دقیقا مثل شوهرتوست به زن و دخترهای بیرون با دقت نگاه میکنه  خیلی عصبانی میشم چند دفعه بهش تذکر دادم که اینجور خیره نگاه میکنی زشته همیشه هر جور ارایش کنم لباس بپوشم مسخره ام میکنه دوست نداره خیلی بامن بیرون بره 

مردا همینن تا ب دستت میارن رها میکنن همه چیو

نزارید ب دستتون بیارن 

توی اوج رابطه هم بزارین ترس از دست دادن داشته باشن 

اصن برید بزارین بیاد دنبالتون 

اینا مخصوصا اون دستع از مردان ک شما میگین 

وگرنه اونی ک رفتنیه اونی ک عاشق نیس با کمترازینم ول میکنه میره

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بخاطر طب بدنتون هست که هم فرق داره شاید چون سودایی هستش چون آدمای سودایی مثل من بعد یه مدت به مغزشون گوش میدن تا دلشون ربطی به دوست داشتن نداره فقط دیگه شاید نتونه مثل قبل پایه و پرانرژی تر باشه