2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.6 ساله ازدواج کردم.5 سال از شوهرم کوچیکترم.الحمدلله تا حالا که خوبه و همونی بوده که میخواستم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

سه ساله ازدواج كرديم

شش سال كوچيكترم

خداروشكررر راضيم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

٦ سال ازدواج كرديم

شوهرم ٢ سال ازم بزرگتره

تا وقتي مادر شوهرم به زندگيمون كار نداشته باشه زندگيم خوبه   

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

14 سالم بود ازدواج کردم شوهرم ازم 13 سال بزرگتره اوایل باز خوب بود اما در کل درکم نمیکنه تموم هستی و امید به زندگی پسرمه.24 سال با این مشکلات زندگی کردم و رو پا موندم هنوز

سلام بچه ها یه سایت عالی بهتون معرفی میکنم کافی یه ساعت کار کنین تو کمترین زمان به نتیجه میرسی خیلی خوبه من تو همین سایتا باهاش آشنا شدم اول باورم نشد ولی تو سایت رفتم نظر مردم رو خوندم پکیج رو تهیه کردم شما هم انجام بدین به درآمد خوبی میرسین مطمئن باشین http://opizo.me/AUqSIK