2737
2734

آبجی های گلم ممنون میشم اگر میتونید راهنماییم کنید...من قرص جلوگیری استفاده میکنم ، 3 روز رفتم مسافرت و فراموش کردم بخورم و واسه همین روز چهارم پریود شدم ولی قرص هامو ادامشو میخوردم... حالا پریودم تموم شده و از بسته قرصمم 3 تا مونده.... و میخوام تو ماه رمضون پریود نشم.... حالا باید چیکار کنم؟ بستش که تموم شد 7 روز بینشو بخورم یا نخورم ؟ الان چون تازه پریود بودم امکانش هست اگر نخورم و عین روال عادی 7 روز وایسم پریود تاریخ اصلی خودم بشم باز؟ خلاااصه موندم چیکار کنم

همیشــــــــــــــــه عاشــــــــقٍ مادرتان باشــــــــید" چون ؛ هیــــــــــچ گاه دیگـــــــــــر ؛ مثـــــــلٍ او پیـــــــدا نخـــــــواهید کرد ...

کسی نیست واقعا بدونه ؟؟؟؟

همیشــــــــــــــــه عاشــــــــقٍ مادرتان باشــــــــید" چون ؛ هیــــــــــچ گاه دیگـــــــــــر ؛ مثـــــــلٍ او پیـــــــدا نخـــــــواهید کرد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالت خیلی سخته من چندبار خوندم بخدا متوجه نشدم 

فقط میدونم قرص جلوگیری باید از روز ۵ پریودی استفاده کنی😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

ممنون دوستان گلم که جواب دادین///ببخشید فاطمه جون ..راس میگی خیلی پیچیده نوشتم