2733
2734

منم دلم میخواد بگیرم اما نمیشه.کسی نمیدونه تزریق هپارین روزه رو باطل میکنه یا نه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی ماه رمصون رو دوست دارین؟من احساس میکنم انگار بعضی روزه دارای عزیز یکم عصبی میشن زود

چون قندشون میافته

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نگفتین بچش یکسال و نیمی داره بنظرتون شیرش خشک نشه

بچه ش   سنی که از   لحاظ   عاطفی بیشتر وابسته به شیر  مادره.   اگه خوب غذا  بخوره  بچه  شیرم  کم بشه   مشکلی پیش نمیاد

.همه ی    اینا وقتیه که  خودش  توانایی   روزه    گرفتنو   داشته باشه. 

2731
نگفتین بچش یکسال و نیمی داره بنظرتون شیرش خشک نشه

من پارسال باردار بودم روزه نگرفتم

الان پسرم ٧ماهه است ولي چون ساعت هاي زيادي رو سر كار هستم و اون شيرخشك ميخوره

ميخوام روزه بگيرم

چون خيلي به شير من وابسته نيست

فقط شب ها شير ميدم

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
میگم زن عموم شیر میده میگه میتونه یگیره شیرش خشک نمیشه

اگر میتونه باید بگیره ولی اگه حتی احتمال ضرر هم بده بهش حرام میشه

2738
افرین باریکلا امامن تنهایی زورم میاد روزه بگیرم ماه رمضون چون همه روزه هستن یه کیف دیگه می ده این قدر عاشق ماه رمضونم

من درهر صورت تنهام  

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
جواب زن عمومو ندادین

بستگي به توانايي خودشون داره

تغذيه بچشون فقط شير مادر هست يا غذا هم ميخوره

ما كه مرجع تقليدش نيستيم عزيزم

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

وای عاشق ماه رمضونم و زولبیا و بامیه...

منم سوپ و آش رشته و شیر برنج و شعله زرد و کاچی و فرنی میزارم.

بچه ها حتما با آبجوش و خرما یا عسل و نبات افطار کنید یهو آب سرد نخورید.

یه پارچ شربت آبلیمو درست کنید از افطار تا سحر هر وقت تشنه شدید اونو بخورید خیلی خوبه واسه عطش.

شکرش هم زیاد نباشه.

سحری میوه و سبزی و سالاد هر کدومش بود بخورید که تو طول روز تشنه نشید

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن
2706