2737
2734
حرف شما درسته اما اون دردش چند ساعته بعد به کل تموم میشه میرهاما سزارین تا چند وقت بعدش آدم اذیت میشه

عزیزم گفتم که دردش هم برای همه یکسان نیست بستکی به بدنِ خود شخص و دکتر هم داره

من دوستی داشتم که فردای سزارین رفتم خونش پا شده اومده رو مبل نشسته هی بهش میگم برو بخواب میگه چرا بخوابم مشکلی ندارم

یکی دیگه از دوستام رو تو بیمارستان رفتم دیدنش خیلی حالش خوب بود راه میرفت دستشویی میرفت میگفت یکم درد داشتم شیاف زدم خوب شد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
عزیزم کسی که میخواد اختیاری سزارین بشه باید بره بیمارستان خصوصیمن قم هستم و تصمیم دارم برم بیمارستان گلپایگانی برای سرکلاژم هم همونجا بودم خیلی راضی بودمبیمارستان 3 تومن فقط برای سزارین میگیره پمپ درد و بخیه لیزری و اتاق خصوصی اینا جداس که اونا هم بشه 1 تومن روی همدیگه 4 تومن هزینهء بیمارستان میشهدکترم زیر میزی نمیگیره

مرضی جون شیراز بیمارستانهای خصوصی هم سزارین انتخابی قبول نمیکنن

منم بیمارستان خصوصی هستم گفتن ۴و نیم واسه سزاین به جز اتاق خصوصی و پمپ درد

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است! موهای من از عصر همان روز بلند است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شما شکمتون متل من خیلی سفت شل میشه 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2728

من یه دکتر دیگ بهم گفت  سه نیم ازت مگیریم اتاق ات سه تخت باشه خصوصی نباشخ

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

من پریناکر مخورم 

2738
نازنين براي من تقريبا همش سفته

بعد اشکال نداره یعنی 

قربونت عزیزم. خوب خوب که نیستم میگذرونم دیگه. تو و نی نیت چطورین عزیزم؟سرکلاژم خوبه. خیلی خوشحالم که از سر احتیاط انجامش دادم. بعضی وقتا که درد دارم دلم به سرکلاژ خوشه که یکم اطمینان ایجاد میکنه

آخی عزیزم خب دوقلو داری بالاخره یکم بهت فشار میاد و درد داری

منم خداروشکر تا اینجاشو به لطف خدای مهربون با دخترم پیش رفتیم دیگه از بقیه اش بی خبرم😢

22 هفته هستم تا الان درد ومشکل خاصی نداشتم شکر خدا فقط هفته ای یه پرولوتون 250 میزنم ک.ونم همه کبود و قلمبه سلمبه اس😁بازوهامو که دیگه نگو بخاطر زیر جلدیهام ترکیده😭

تو هم میزنی هنوز؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
نميدونم اخه شنيدم هم پريناتال هم ليدي ميل هر دوشون كلي ويتامين و مكمل دادن خواستم ازت بپرسم كه دكترت چه جوري گفته

بهم نگفت پریناتال رو قطع کنم. تازه گفت دو پیمانه صبح و دوتا عصر از لیدی میل بخورم که من فقط دوتاشو میخورم. میترسم وزن خودم زیادی بالا بره

ديگه چه قرص هايي ميخوريد بچه ها؟راستي شير و لبنيات زياد ميخورديد؟من به زور فقط يه ليوان شير ميخورم بدم مياد اخه

من زینگ پلاس هم میخورم خوبه

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)
آخی عزیزم خب دوقلو داری بالاخره یکم بهت فشار میاد و درد داریمنم خداروشکر تا اینجاشو به لطف خدای مهربون با دخترم پیش رفتیم دیگه از بقیه اش بی خبرم😢22 هفته هستم تا الان درد ومشکل خاصی نداشتم شکر خدا فقط هفته ای یه پرولوتون 250 میزنم ک.ونم همه کبود و قلمبه سلمبه اس😁بازوهامو که دیگه نگو بخاطر زیر جلدیهام ترکیده😭تو هم میزنی هنوز؟

خدا خودش ان شاالله کمکت کنه بقیه بارداریتم خوب پیش ببری. آره منم همه امپولامو میزنم. من زیرجلدیهامو فقط رو شکمم میزنم اینجوری راحتترم. دکترمم گفت میشه تا آخر رو شکم زد. سوزنش کوتاهه به پایین نمیرسه

2706