2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه اینقدر دلشون میخواد سزارین بشن؟؟!!! من که کلی نذر و نیاز کردم واسه طبیعی! سزارین عمل جراحیه دیگه عواقب داره، بیهوشی و بخیه و استراحت بعد از عمل و...خانمایی که میخوان مامان بشن دردشم به جون میخرن دیگه 😉

عزیزم خب همه مثلِ شما فکر نمیکنن😊

من شخصا ترجیح میدم شکمم بخیه بخوره و درد بکنه تا جای دیگم😁

تو دوست و فامیلِ من اکثرا سزارینی هستن مشکلی ندارن که

همه هم راضی ان خداروشکر

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من فعلن ۱۳کیلو اضاف کردم خیلی زیاد شده وزنم 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2456

مرضی بنظرت دکترت گفت چقد ازت مگیره برا سزارین 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2714

بچه ها اگ بچه خیلی وزنش بره بالا براش خطرنا ک نیست 

وای چ خوبمنم از طبیعی میترسم از امپول سزارینم میترسم براهمین میخام بسپرم ب دکترم هرچی ک خودش بگه نسبت ب وضعم

آمپول بی حسی رو میگی؟

من برای عملِ اپاندیسم بی حسِ نخاعی شدم اصلا درد نیومد😁

اووووووو قبلش انقدر عر زدم که تو رو خدا بی هوشم کنید من از امپول تو کمر میترسم گفتن نمیشه 

وقتی نشستم لب و تخت انقدر استرس داشتم چند نفر از پرستارا گرفته بودنم😁بعد دیدم دکتر میگه آروم دراز بکش

گفتم ای جان منصرف شدین میخواین بیهوشم کنین؟؟

دکتره خندید گفت نخیر زدم تموم شد رفت بگیر بکپ😁😁😁

من اصلا نفهمیدم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

اینجا هم سز انتخابی قبول نمیکنن حتی بیمارستانهای خصوصی

منم داشتم خودمو واسه طبیعی اماده میکردم که دیشب دکترم گفت چون بارداری پر خطر هستی احتمالا مجبورم سزارینت کنم😍

خیلی خوشحال شدم خدا کنه نظرش عوض نشه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است! موهای من از عصر همان روز بلند است!

بچه ها منم لیدی میل میخورم. فقط توت فرنگیش بود مجبور شدم بخرم. آنچنان وحشتناکم نیس طعمش اونجور که همه میگن. روزی چند پیمانه باید بخوریم؟ من دو پیمانه تو نصف لیوان اب حل میکنم و سر میکشم..بیشترش نکنم؟

2706