2733
2739
اسمم گفتیم رایان و باران اما بازم پشیمون شدیم. هنوزم به جایی نرسیدیم. فک کنم بچه هام بی اسم بمونن کلا😁مرضی خواهر خوب تقصیر من چیه اون کاربریم اصلا باز نمیشه دیگه

خوبی؟؟؟

وضعیتِ سرکلاژت در چه حاله؟ اذیت نمیکنه؟

هنوزم استراحت نمیکنی؟پرولوتون میزنی هنوز؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خوش به حالت مرضي چه دكتر باحالي داري اينجا فقط طبيعي مگر مشكلي باشه

اره اینجاهم اینطوره. مگه اینکه دکتر بگه مشکل داری همش میگم کاش بچه سروته باشه😄

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خب همه مثلِ شما فکر نمیکنن😊من شخصا ترجیح میدم شکمم بخیه بخوره و درد بکنه تا جای دیگم😁تو دوست و فامیلِ من اکثرا سزارینی هستن مشکلی ندارن کههمه هم راضی ان خداروشکر

حرف شما درسته اما اون دردش چند ساعته بعد به کل تموم میشه میره

اما سزارین تا چند وقت بعدش آدم اذیت میشه

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            
2731
نازنين شكمت خيلي بزرگ شده؟براي من كوچولويه هنوز نميدونم اين بچه كجاست

خودم انقد کوچک احساس مکنم بچه ک ب دنیا بیاد دوکیلو نباشه من خیلی کوچک اصلن معلوم نیست

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2740

منن شهرخودمون عملم نمکن مخام برم اهواز گفتن ۵میلبون حالا تو هزینش موندیم 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
مرضی بنظرت دکترت گفت چقد ازت مگیره برا سزارین

عزیزم کسی که میخواد اختیاری سزارین بشه باید بره بیمارستان خصوصی

من قم هستم و تصمیم دارم برم بیمارستان گلپایگانی برای سرکلاژم هم همونجا بودم خیلی راضی بودم

بیمارستان 3 تومن فقط برای سزارین میگیره 

پمپ درد و بخیه لیزری و اتاق خصوصی اینا جداس که اونا هم بشه 1 تومن روی همدیگه 4 تومن هزینهء بیمارستان میشه

دکترم زیر میزی نمیگیره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
براي چي بارداري پر خطري مامان آلوچه؟نامردها همتون سزارين هستيد😭😭منم بيمارستان خصوصي ميرم ولي باز قبول نميكنن

سفید برفی جون من قبلا سه تا سقط داشتم

الان هم تهدید به زایمان زودرس هستم

روزی کلی قرص و امپول دارم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است! موهای من از عصر همان روز بلند است!
خوبی؟؟؟وضعیتِ سرکلاژت در چه حاله؟ اذیت نمیکنه؟هنوزم استراحت نمیکنی؟پرولوتون میزنی هنوز؟

قربونت عزیزم. خوب خوب که نیستم میگذرونم دیگه. تو و نی نیت چطورین عزیزم؟

سرکلاژم خوبه. خیلی خوشحالم که از سر احتیاط انجامش دادم. بعضی وقتا که درد دارم دلم به سرکلاژ خوشه که یکم اطمینان ایجاد میکنه

آمپول بی حسی رو میگی؟من برای عملِ اپاندیسم بی حسِ نخاعی شدم اصلا درد نیومد😁اووووووو قبلش انقدر عر زدم که تو رو خدا بی هوشم کنید من از امپول تو کمر میترسم گفتن نمیشه وقتی نشستم لب و تخت انقدر استرس داشتم چند نفر از پرستارا گرفته بودنم😁بعد دیدم دکتر میگه آروم دراز بکشگفتم ای جان منصرف شدین میخواین بیهوشم کنین؟؟دکتره خندید گفت نخیر زدم تموم شد رفت بگیر بکپ😁😁😁من اصلا نفهمیدم

خخخخخ تو چقد باحالی دختر

من تاحالا پام ب بیمارستان نخورده حتی تاالان سرم هم نزدم براهمین ترسم زیاده

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)
بچه ها اگ بچه خیلی وزنش بره بالا براش خطرنا ک نیست

بچه ها بنظرتون خطرناک نیست

2706