2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاييزم يه نوع شير خشكه كه با ويتامين ها و مكمل ها مخلوط شده داروخونه ها دارن

تو این هفته هم بگیرم بخورم ینی مشکلی نداره اخه میخوام وزنم زیاد بشه هم خودم هم بچه

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)

چرا همه اینقدر دلشون میخواد سزارین بشن؟؟!!! من که کلی نذر و نیاز کردم واسه طبیعی! سزارین عمل جراحیه دیگه عواقب داره، بیهوشی و بخیه و استراحت بعد از عمل و...

خانمایی که میخوان مامان بشن دردشم به جون میخرن دیگه 😉

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            
2731
نازنين تكون هاي دخترت چه جوريه؟براي تو هم بيشتر وول خوردنه تا لگد؟

عزیزم نمدونم چرا هچوقت فرق این دوتا رو من متوج نمشم اصلن نمدونم ک مچرخه این چیزا

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
میبینم که جمعتون جمعه و گلتون کمه😊 سلام به همه دوستای خوبم. حال خودتون و بچه هاتون خوبه؟منم دوقلوهام تو 33 هفته هستن. تو هفته 29 وزن هردوتاشون حدود1400 بود که دکتر گفت خوبه.

الوچه چه خبر ؟

اسم انتخاب کردی واسه نی نی ها؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است! موهای من از عصر همان روز بلند است!
2740
نه نازنین اصلا نگران نباش وزنش نرمالهلیدی میل و بخور خیلی خوبه

بنظرت اهفته ۳۳میشه خورد 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
میبینم که جمعتون جمعه و گلتون کمه😊 سلام به همه دوستای خوبم. حال خودتون و بچه هاتون خوبه؟منم دوقلوهام تو 33 هفته هستن. تو هفته 29 وزن هردوتاشون حدود1400 بود که دکتر گفت خوبه.

آلوچه ذلیل نشی دختر من رو کابری قبلیت 100 تا پیام دادم😐

دیگه واقعا داشتم نگرانت میشدم چرا کاربریت رو عوض کردی؟؟؟😬😬😬😬😬😬😬

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ن هرچی من مگم شوهرم قبول نمکن تو انتخاب کردی

آلوچه سابق تو هموني كه دختر و پسر داري؟واي خيلي دلم ميخواد از حالت با خبر بشم خيلي وقت بود نديده بودمت شايد جون اسمت عوض شده

اره عزیزم خودمم. زیاد با این سایت جدید حال نمیکنم. کاربری قبلیمم که کلا پرید.

والا راستش منم عینِ سگ میترسم😁😁😁بعدشم من توی بارداریم به حدِ کافی دارم اذیت میشم دیگه واقعا توانِ طبیعی زاییدن ندارم😔کی گفته طبیعی بهتر از سزارینه؟؟؟این قضیه برای همه صدق نمیکنه یکی طبیعی براش خوبه یکی سزاریندوستِ من سر زایمانِ طبیعیش بنده خدا زیاد بهش فشار اومده بود 32 دقیقه رفت تو کما بعدشم انقدر چیده بودنش و درب و داغونش کرده بودن که تا 2 ماه بعد از زایمانش نمیتونست درست بشینه و راه برهدوستی هم داشتم که فردای سزارینش رفتم دیدنش اومده روی مبل ریلکس نشسته نه دردی داشته نه مشکلیهمه مثل هم نیستن و مسلما همهء دکترا هم مثلِ هم نیستندکترِ من تصلا طبیعی قبول نمیکنه فقط سزارین میکنه اگر کسی بخواد طبیعی باشه بهش میگه من نمیتونم برو پیشِ یکی دیگه😁

وای چ خوب

منم از طبیعی میترسم از امپول سزارینم میترسم براهمین میخام بسپرم ب دکترم هرچی ک خودش بگه نسبت ب وضعم 

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)
2706