2737
2734
عنوان

مادرشوهر احمقم😈

4492 بازدید | 173 پست

خونشون تازگیا اومده نزدیک خونمون سه چهار روز پیش رفته بودم سر زدم قبلشم چندبار رفته بودم پری روزم توی یه جشن نامزدیه یکی از آشناها اومده بود دیدمش،حالا امروز باشوهرم میخواستیم باهاش بریم جایی..خیلی پر بود..دراومد بهم گفت یوقت رغبت نمیکنی یه زنگی بزنی یا بیای یه سری بزنی..فکر کنم میترسی بیای یه کاری انجام بدی یا نمیای که ازت کار نکشیم..یعنی انتظار داره من هر روز برم اونجا واسش کار کنم..حالم ازش بهم میخوره نمیررررم تا بتررررکه..تا بدونه وظیفم نیست که واسش کار کنم خیلی پرو تشریف داره..با شوهرم داشتیم حرف میزدیم من یه انتقادی درمورده یه چیزی کردم دراومد بهم گفت تو هیچی حالیت نیست..منم گفتم شما حالیتون پیشه کافیه

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آیدا جان شما برای  خودتون  زندگی  کن 

ایشون رو بیخیال

به هر حال مادر خودتون نیست  به همین  خاطر  زیاد  توجه نکن 

مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی
2738
2706