2733
2734
عنوان

عروس عموم رفته یواشکی بچه سقط کرده سونو رو کی میتونه بخونه +عکس سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 71 پست

خوشم‌میاد بعد قضاوت نکنید عن سرتون تو کار خودتونم‌باشه در اوردید.مشخصه طرف به این‌خانم گفته.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که سونوی بارداری نیست داره میگه بنده خدا سالمه و مشکلی نداره خداروشکر

اون جاش که خط کشیده زیرش چیه 

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
2731
بابا سونوشو داده به این‌تفسیر کنه جوابو.داره سوال عروس عمو رو میمرسه .این که یواشکی نرفته سونو رو بر ...

الا ک با اسی بودم سوال کردم 

دوما ک این سونو مال قبل سقطع الان دیگ برای چی درموردش اطلاعات میخواد

الا ک با اسی بودم سوال کردم  دوما ک این سونو مال قبل سقطع الان دیگ برای چی درموردش اطلاعات میخ ...

به همون دلیلی که به ما ربط نداره دلیلش.یه سوال پرسیده جواب سونو رو بکید اگر بلدید.مگه این خانم گفت کنجکاوم و..شما هم نمیتونی کامنت بزاری و بگی فقط فلانی نظر بده.هر جا کم میارید میگید با تو نبودم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
الا ک با اسی بودم سوال کردم  دوما ک این سونو مال قبل سقطع الان دیگ برای چی درموردش اطلاعات میخ ...

اخه اونا میخوان مهریه بگیرن طلاق میخواد زن عموم میگه اگه ثابت کنم بچه رو یواشکی سقط کرده میتونم محکومش کنم

اسی تو چیکاره ای این وسط  چیزی بشه گردن تو هم میندازن باعث شدی اینا جدا بشن

بابا همسایمونه عموم زنش اورده خونه ما میگه این چیه زیرش خط کشیده منم گفتم اینجا بپرسم به من چه که گردن من بیوفته عروسش از قبل عید قهر کرده بخاطر عمل بینی میگه باااید شما پول بدین دماغمو عمل کنم

قبل از عید بخاطر دماغش قهر کرده رفته خونه باباش میگه باید دماغمو عمل کنید شوهرش هم کار ثابت نداره زن ...

اگه به خاطر دماغ قهر کرده من باید ۲بار قهر کنم یکی دماغم ویکی چشمم که میخوام لیزیک کنم شوهرمم پول جفتشو داره ولی نمیده حالا مدام از دماغمم ایراد میگیره  

اخه اونا میخوان مهریه بگیرن طلاق میخواد زن عموم میگه اگه ثابت کنم بچه رو یواشکی سقط کرده میتونم محکو ...

وااای من از طرف همه ازت عذر میخام 

بگو به زن عموت پیش دکتر ببره 

فک کنم عروسه الکی گفته که حرصشون بده 

کاربر قدیمی ام ترکیدم عاشق ایرانم .الهم اجعل عواقب امورنا خیرا
2706