2737
2734
عنوان

تکمیل گروه ختم قرآن برای ماه رمضان.تافردافرصت دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 49 پست

رز عزیزم کاش مال منم مثل مال ریحانه خانم هر روز ایه هایی که باید بخونم رو برام بنویسی عزیزم اینجور گیج شدم 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
رز عزیزم کاش مال منم مثل مال ریحانه خانم هر روز ایه هایی که باید بخونم رو برام بنویسی عزیزم اینجور گیج شدم

عزیزم تونستی بیا تل گرام

Bookalnabi@

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه متوجه نشدم طبق لیستی که صفحه یک همین تاپیک گذاشتید ختم روز بیست وپنجم میشه سوره لقمان تا یوسف که

عزیزن یعنی روز اول به نیت اون دواسمی که توی پرانتزه ختم ۲۵رو میخونی که میشه آیه۵۳یوسف تا آیه۱۸رعد

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

اگه نتونستی بیای تل گرام فردا برنامتو به اون صورت میفرستن.الان مهمان دارم.شما فعلا امروز۵۳لقمان تا ۱۸رعد رو بخون

2731

امروز به نیت پدرخورشیدخانم و سمانه خانم خوندم

حاجت روا ان شاءالله

رز قرمز چشم من امروز آیاتی که گفتید رو میخونم ولی ت ل ندارم منتظر میمونم فردا برنامم رو به همون صورت تعداد آیات برآن همین جا بزارید ممنونم 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

بچه ها کمک رز قرمز خودش نیست بمن گفته از آیه 53 لقمان تا 18رعد بخونم ولی اشتباه هست تو قرآن اپل سوره رعد هس  وتازه دویست وخورده صفحه میشه کمک وقت ندارم گگکک

بچه ها کمک رز قرمز خودش نیست بمن گفته از آیه 53 لقمان تا 18رعد بخونم ولی اشتباه هست تو قرآن اپل سوره رعد هس  وتازه دویست وخورده صفحه میشه کمک وقت ندارم گگکک

عزیزم مشکلت چیه؟؟

2738

عزیزم ببخشید

از ۵۳یوسف

اسم سوره رو اشتباه گفتم.ببخشید

رز قرمز بخدا داشتم سکته میزدم گریم گرفته بود اشتباه نوشته بودی نزدیک دویست وخورده صفحه میشد وترتیبش،جور در نمیومد بالاخره یه مقداری رو خوندم ولی میدونستم اشتباهه تاپیک زدم یکی از بچه های ختم بهم کفت سوره یوسف هیت دوباره باز خوندم ولی خیلی اذیت شدم راستی عزیزم من پری هستم آیه 15سوره رعد سجده داره من خوندم ولی برای احتیاط تونستی خودت هم بخونش 

عزیزم برنامه فردامو همینجا بفرست من تل ندارم شبت زیبا 

رز قرمز بخدا داشتم سکته میزدم گریم گرفته بود اشتباه نوشته بودی نزدیک دویست وخورده صفحه میشد وترتیبش،جور در نمیومد بالاخره یه مقداری رو خوندم ولی میدونستم اشتباهه تاپیک زدم یکی از بچه های ختم بهم کفت سوره یوسف هیت دوباره باز خوندم ولی خیلی اذیت شدم راستی عزیزم من پری هستم آیه 15سوره رعد سجده داره من خوندم ولی برای احتیاط تونستی خودت هم بخونش

واقعا شرمندتم عزیزم.آخه غیرارشما داشتم به ۵۸نفردیگه هم برنامه میدادم.گیج شده بودم.

فدات خودمم پریودم.اگه سجده اش واجب نبوده اشکال نداره.برااطمینان میدادی کسی بجات بخونه

چشم تاقبل ازظهر میفرستم

حلال کن

روز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ۵۳یوسف تا۱۸رعد

روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) :۱۹رعد تا ۵۲ ابراهیم

روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ابتدای حجر تا۵۰ نحل

روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ۵۱نحل تا۱۲۸ نحل

روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ابتدای اسراء تا۹۸ اسراء

روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ۹۹ اسراء تا۷۴ کهف

روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ۷۵ کهف تا۹۸ مریم

روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) :ابتدای طه تا۱۳۵ طه

روز نهم : (ستاره خانم-ریحانه خانم) : ابتدای انبیاء تا ۱۱۲ انبیاء

روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ابتدای حج تا۷۸ حج

روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ابتدای مومنون تا۲۰نور

روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ۲۱ نور تا۲۰ فرقان

روزسیزدهم : (آرام خانم-مامان امیرعلی) : ۲۱ فرقان تا۱۱۰ شعراء

روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ۱۱۱شعراء  تا ۵۵ نحل

روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ۵۶نحل تا۵۰قصص

روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ۵۱قصص تا ۴۵ عنکبوت

روزهفدهم : (مادرسماخانم-مامان سحر) : ۴۶عنکبوت تا۲۱ لقمان

روزهجدهم : (سوگلی خانم-محبوبه خانم) : ۲۲ لقمان تا۳۰احزاب

روزنوزدهم : (نازلی خانم-مهتاب خانم) : ۳۱ احزاب تا۲۳ سباء

روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ۲۴سباء تا۲۷ یس

روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ۲۸ یس تا۱۴۴ صافات

روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ۱۴۵صافات تا۳۱ زمر

روزبیست وسوم :(سماخانم-عاطفه۲خانم) : ۳۲ زمر تا۴۰ غافر

روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ۴۱ غافر تا۴۶فصلت

روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ۴۷فصلت تا۲۳زخرف

روزبیست وششم : (مامان ایلیا-ساراخانم) : ۲۴ زخرف تا۳۷جاثیه

روزبیست وهفتم : (کبری خانم-زینب خانم) : ابتدای احقاف تا۱۷ فتح

روزبیست و هشتم : (خورشیدخانم-تیناخانم) : ۱۸فتح تا۳۰ذاریات

روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ۳۱ذاریات تا۵۵قمر

روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ابتدای الرحمن تا۲۹حدید

حاجت روا ان شاءالله

2706