2733
2734

سلام دوستان.من برای ماه رمضان یک گروه ختم قرآن گذاشتم که شصت تفرهستند.متاسفانه چندنفراز شرکت کننده ها هنوز اعلام حضور نکردند.ختم به این صورته که روزی دوحزب خونده میشه و هرروزهم به نیت دونفر قرآن به صورت گروهی ختم میشه که تاپایان ماه مبشه۳۰بار خنم گروهی قران

اگه کسی مایل بود اسمش رو اعلام کنه که اگه اون شرکت کننده ها اعلام حضور نکردند ،جایگزینش کنم

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

عزیزم دو حزب زیاد نیست؟؟؟!!! هر حزبی مگه سی صفحه نیس 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دو حزب زیاد نیست؟؟؟!!! هر حزبی مگه سی صفحه نیس

دوحزب زیاده؟؟؟،نه گلم دوحزب میشه نصف جز

.از ۱۰۰تا آیه هم کمتر میشه

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
2731
سلام من شرکت میکنم

ممنون ریحانه جان.اسمت رو یادداشت میکنم که اکه نبودند شما رو جایگزین کنم

تافرداشب خبرشو میدم

گلم اگه کسی رو میشناسی که مایله شرکت کنه خبرم کن

روزی دوحزبه

هر روز به نیت دونفر

هرکس تا پایان رمضان نصف قرآن رو ختم میکنه که به صورت گروهی میشه روزی یه بار ختم کامل

ممنون ریحانه جان.اسمت رو یادداشت میکنم که اکه نبودند شما رو جایگزین کنمتافرداشب خبرشو میدمگلم اگه کسی رو میشناسی که مایله شرکت کنه خبرم کنروزی دوحزبههر روز به نیت دونفرهرکس تا پایان رمضان نصف قرآن رو ختم میکنه که به صورت گروهی میشه روزی یه بار ختم کامل

باشه منتظر خبرتون هستم عزیزم

2738
ی سوال ؟ گروه ک زدین میشه منم باشم تو جمعتون

عزیز.گروه تلگرامی نیست.داخل همین نی نی سایته.من برنامتو همینجا میفرستم.هرکس از برنامه خودش اسکرین شات گرفته تا طبق برنامه پیش بره

ممنون میشم دیگران رو هم دعوت کنی

منم هستم باید چکار کنم 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
منم هستم باید چکار کنم

خوش اومدی گلم.فعلا اسمت رو یادداشت کردم.تافرداشب خبرشو میدم که اگه کسی نیومدشماراجایگزین کنم.

برنامه رو همین جا برات میفرستم.

اگه کسی رو میشناسی که مایل به شرکت بود خبرم کن

خوش اومدی گلم.فعلا اسمت رو یادداشت کردم.تافرداشب خبرشو میدم که اگه کسی نیومدشماراجایگزین کنم.برنامه رو همین جا برات میفرستم.اگه کسی رو میشناسی که مایل به شرکت بود خبرم کن

مرسی منتظر خبرت هستم التماس دعا 

سلام من شرکت میکنم

برنامه ختم قرآنی ریحانه  خانم

روز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ۱۷۱ اعراف تا ۴۰ انفال

روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ۴۱ انفال تا ۳۳ توبه

روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ۳۴ توبه تا ۹۲ توبه

روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ۹۳ توبه تا ۲۵ یونس

روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ۲۶ یونس تا ۵ هود

روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ۶ هود تا ۸۳ هود

روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ۸۴ هود تا ۵۲ یوسف

روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ۵۳ یوسف تا ۱۸ رعد

روز نهم : (ستاره خانم-ریحانه خانم) : ۱۹ رعد تا ۵۲ ابراهیم

روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ابتدای حجر تا ۵۰ نحل

روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ۵۱ نحل تا ۱۲۸ نحل

روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ابتدای اسراء تا ۹۸ اسراء

روزسیزدهم : (آرام خانم-مامان امیرعلی) : ۹۹ اسراء تا ۷۴ کهف

روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ۷۵ کهف تا ۹۸ مریم

روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ابتدای طه تا ۱۳۵ طه

روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ابتدای انبیاء تا ۱۱۲ انبیاء

روزهفدهم : (مادرسماخانم-مامان سحر) : ابتدای حج تا ۷۸ حج

روزهجدهم : (سوگلی خانم-محبوبه خانم) : ابتدای مومنون تا ۲۰ نور

روزنوزدهم : (نازلی خانم-مهتاب خانم) : ۲۱نور تا ۲۰ فرقان

روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ۲۱ فرقان تا ۱۱۰ شعراء

روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ۱۱۱شعراء تا ۵۵ نحل

روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ۵۶ نحل تا ۵۰ قصص

روزبیست وسوم :(سماخانم-عاطفه۲خانم) : ۵۱ قصص تا ۴۵ عنکبوت

روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ۴۶عنکبوت تا ۲۱ لقمان

روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ۲۲ لقمان تا ۳۰احزاب

روزبیست وششم : (مامان ایلیا-ساراخانم) : ۳۱ احزاب تا ۲۳سباء

روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ۲۴ سباء تا ۲۷ یس

روزبیست و هشتم : (خورشیدخانم-تیناخانم) : ۲۸یس تا ۱۴۴صافات

روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ۱۴۵ صافات تا ۳۱ زمر

روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ۳۲زمر تا ۴۰ غافر

حاجت روا ان شاءالله

ریحانه جان طبق این برنامه باید بخونی.مثلا روز اول به نیت خورشید وسمانه همون قمستی که جلوش نوشته شده باید بخونی

بعد روز دوم به نیت زهرا و نازی اون قسمتی که جلوشه

وبه همین ترتیب....متوجه شدی؟؟

مرسی منتظر خبرت هستم التماس دعا

آرام جان.شما رو به لیست اضافه کردم.فرداصبح برنامشو میفرستم برات

برنامه ختم قرآنی ریحانه  خانمروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ۱۷۱ اعراف تا ۴۰ انفالروز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ۴۱ انفال تا ۳۳ توبهروز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ۳۴ توبه تا ۹۲ توبهروز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ۹۳ توبه تا ۲۵ یونسروز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ۲۶ یونس تا ۵ هودروزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ۶ هود تا ۸۳ هودروز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ۸۴ هود تا ۵۲ یوسفروزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ۵۳ یوسف تا ۱۸ رعدروز نهم : (ستاره خانم-ریحانه خانم) : ۱۹ رعد تا ۵۲ ابراهیمروزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ابتدای حجر تا ۵۰ نحلروزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ۵۱ نحل تا ۱۲۸ نحلروز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ابتدای اسراء تا ۹۸ اسراءروزسیزدهم : (آرام خانم-مامان امیرعلی) : ۹۹ اسراء تا ۷۴ کهفروزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ۷۵ کهف تا ۹۸ مریمروزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ابتدای طه تا ۱۳۵ طهروزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ابتدای انبیاء تا ۱۱۲ انبیاءروزهفدهم : (مادرسماخانم-مامان سحر) : ابتدای حج تا ۷۸ حجروزهجدهم : (سوگلی خانم-محبوبه خانم) : ابتدای مومنون تا ۲۰ نورروزنوزدهم : (نازلی خانم-مهتاب خانم) : ۲۱نور تا ۲۰ فرقانروزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ۲۱ فرقان تا ۱۱۰ شعراءروزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ۱۱۱شعراء تا ۵۵ نحلروزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ۵۶ نحل تا ۵۰ قصصروزبیست وسوم :(سماخانم-عاطفه۲خانم) : ۵۱ قصص تا ۴۵ عنکبوتروزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ۴۶عنکبوت تا ۲۱ لقمانروز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ۲۲ لقمان تا ۳۰احزابروزبیست وششم : (مامان ایلیا-ساراخانم) : ۳۱ احزاب تا ۲۳سباءروزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ۲۴ سباء تا ۲۷ یسروزبیست و هشتم : (خورشیدخانم-تیناخانم) : ۲۸یس تا ۱۴۴صافاتروزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ۱۴۵ صافات تا ۳۱ زمرروزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ۳۲زمر تا ۴۰ غافرحاجت روا ان شاءاللهریحانه جان طبق این برنامه باید بخونی.مثلا روز اول به نیت خورشید وسمانه همون قمستی که جلوش نوشته شده باید بخونیبعد روز دوم به نیت زهرا و نازی اون قسمتی که جلوشهوبه همین ترتیب....متوجه شدی؟؟

اره باشه مرسی ممنون عزیزم

2706