2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بدتر میکنه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2742
حتی سبکش ؟

اره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

نمیدونم چرا با اینکه خودم ۲۰ سالمه انقدر سیگار از نظرم مزخرفه ... اصلا حتی میل به امتحانشم ندارم انقدر چندشه ... خو ینی که چه کاغذو کوفت و زهرمار توتون دود میکنن میدن بیرون ... اصلا درک نمیکنم بنظرم مثل کاریه که معتادا میکنن.. چه کاریه اصن خواهرم مدیتیشن کن قدم بزن ورزش کن سیگار چیه همه سیگاری شدن چه کار چیپ و بیخود و بیمعنی ایه هزار تا مرضم میگیرین 

نمیدونم چرا با اینکه خودم ۲۰ سالمه انقدر سیگار از نظرم مزخرفه ... اصلا حتی میل به امتحانشم ندارم انق ...

عزیزم درست میگید 

من سیگار نمیکشم 

مرسی از نظرتون😊❤️

صبر به ابطال فرج نیست.