2752
2734

لطفا بگین بعد جدایی همونطور شد که فکر میکردین یا پشیمون شدین

و علت اصلی جداییتون چی بوده

من شوهرم خیانت کرد و الان دو سال میگذره ، تو این دوسال خیلی از همه لحاظ تغییر کرده و اگه خیانت نکرده بود الان واقعا به زندگیمون نمره ۲۰ میدادم ولی با خیانتش هییییچ جوره نمیتونم کنار بیام نمیتونم ببینم با من اینکارو کرده ، خوشبخت و خوشحال نیستم از لحاظ روحی به مشکل خوردم و انگار روح و روانم نمیتونه بپذیره همچین چیزیو . خودمو مثل یه پرنده میبینم که تو قفسه و تمام رویام شده آزادی ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیانت و نمیشه بخشید اون دوست داش خیانت نمیکرد منم از شوهرم دارم جدا میشم طلاق سخته ولی اینکه هرروز بمیری خ بدتره منم شوهرم دوسم نداره اول خودت برا خودت باید ارزش قائل باشی جایی ارزشت پایمال شده نمون وفاداری حق طبیعی توئه ک ازت دریغ شده چرا واس حداقل ی رابطه بجنگی رو خودت کار کن ثابت کن بش نیازی نداری

مشکلتون چی بود

منو جلو خانوادش بچه جلوه میداد تحقیرم میکرد که بگه مرد رئیسه قدرت نمایی کنه دوستاشو فک و فامیلاشو غریبه هارو تو اولویت قرار میداد منم گفتم برو با همون غریبه ها خوش بگذره بهت