2733
2734

شنیده بودم چیزای پلاستیکی خراب میشه

ولی لیوان سرویس مسافرتیو گذاشتم مشکلی پیش نیومد

آبکشم یه ذره زرد شده که با وایتکس هم خوب نمیره

ولی این قرص جدیدامو که گرفتم خیلی پرقدرته همه زردیای کمرنگه ظرفارو میگیره انگار گذاشتی تو وایتکس...

حالا میخوام ببینم کسی ابکش گذاشته؟

مشکلی پیش نمیاد؟

سبد هواپز هم بگید ...

سبد هواپز رو باید توی دفترچه چک کنی

ولی من پلاستیکی میذارم هیچیش نمیشه فقط خشک نمیشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پلاستیک‌های نازک رو نباید بزاری اونا آب میشن.  مثل ظرف های یک کیلویی عسل و بطری آب و اینا . ولی بقیه پلاستیکیهارو من میزارم البته اگه زیادی سبک باشه با فشار آب پرت میشه اینور اونور . کاسه هواپزو نمیدونم چجوریه اصلا . زیرش علامت ماشین ظرفشویی نداره؟ ولی احتمالا بشه چون هواپز هم دماش بالاس دیگه . 

2742
مثل قابلمه آلومینیومی  که قدیما ازش استفاده میکردن

آها  این قابلمه های ملقب به روحی رو میگی(روی)

من میزارم مشکلی پیش نمیاد

ولی اگه منظورت اینه که جرمی که از قبل مونده روشو تمیز کنه..مثل کاری که مامانا  با سابیدن زیاد انجام میدادن.نه اونطوری نمیکنه...به اون سفیدی...ولی خب تا حدودی کارو راحت میکنه چربیارو کامل از بین میبره بقیه ی جرم رو راحت تر میشه سابید 

2738

همه چیز رو میزارین تو ماشین؟؟؟

من قابلمه های چدنی ام رو هم نمیزارم چه برسه به ظرف و سبد پلاستیکی و امثالهم! چندسال پیش یادمِ دخترخاله ام قابلمه تفلون جنس خوب خریده بود از شوش، مرکز ظرف و ظروف، نو بودن، گذاشته بود تو ظرفشویی. رنگ بیرونی قابلمه رسوبی و خراب شده بود، اصلا بد رنگ شده بود، از اون اتفاق به اینور، منم که تازه ظرفشویی خریدم، قابلمه قرمزهام رو داخلش نمیزارم، میترسم خراب شن، رنگشون کدر شه. قرمزن، به جونم وصلن! 😂😂😂😂😂

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
همه چیز رو میزارین تو ماشین؟؟؟ من قابلمه های چدنی ام رو هم نمیزارم چه برسه به ظرف و سبد پلاستیکی و ...

من هر چی بشه گذاشت میزارم حساسم نیستم ...مگه واقعا خرابش کنه...واسه همینم الان دارم میپرسم ببینم تجربه ی بقیه چی بوده

آها  این قابلمه های ملقب به روحی رو میگی(روی) من میزارم مشکلی پیش نمیاد ولی اگه منظورت اینه ک ...

چجوری روحی میذاری؟

نابود میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️