2733
2734
عنوان

چه کنم؟

66 بازدید | 14 پست

ما خونمون ۴۰ متره کوچیکه . تراسم نداره .

بچه ام سه سالشه تو خونه ب این کوچیکی حوصله اش سر میره. اهل اینم نیستم بچه رو بفرستم تو کوچه .بخوامم طبقه ۵ هستم بی اسانسور سختمه

بچم هی میگه بیا بازی ،حوصلم سر رفته بریم پارک بریم بیرون... منم یکم بازی میکنم خسته میشم.

انرژیم اندازه اون نیست .خودمم کار دارم بالاخره.

تصمیم داشتم بعدازعید بفرستمش مهد.

ی مهد پشت خونمونه. خیلی نزدیکه ولی زیر نظر اموزش پرورش نیست.و البته میگه مادریار نداریم بچه رو ببره دستشویی.(بچم برا دستشویی کوچیکش بلده بره کامل ولی باز بامن میره اکثرا ولی برا دستشویی بزرگ نمیتونه خودش و دستشویی رو بشوره طبیعتا و من میرم).

بعد میگه چون مادریار نداریم خودت باید بیای بچتو ببری دستشویی .یا بمون عین نصف روزو اینجا یا بت زنگ میزنیم برا دستشوییش. یا اینکه روزی دو ساعت فقط بذارش ک دستشوییش نگیره .

میگه اگه کامل بیاد (۳ساعت در روز)ماهی یه تومن اگه دوساعت در روز بیاد ماهی ۷۰۰

ی مهد هم هست زیر نظر اموزش پرورشه .نزدیک نیست باید روزی ۲۰ تومن کرایه رفت و برگشت بدم ک ببرم و بیارمش. مادریار و همه چی ام داره .همه کارا بچه هارو میکنند. دستشویی اینام میبرن .اون ۳ساعت و نیم در روز هستش نزدیک دوتومن.

چ کنم این ک نزدیکه مزیتش نزدیکیشه.ولی چ فایده خودم برم اونجا بشینم یا هی ۵طبقه رو برم بالا پایین ک بچه جیشش گرفته ...

من میخواستم حداقل ی نصف روز با بچم دور از هم باشیم هم بچه ام یکم وابستگیش از من کم بشه هم یکم مستقل شدنو یاد بگیره هم من یکم استراحت داشته باشم.واقعا بچه های الان رس ادمو میکشن .همین الان بخدا اومدم ۱۰ دقه بخوابم یا مهر جا نمازو زدتو سرم یا با پا کوبید تو شکمم یا سرصدا کرد.

اون یکی مهد هم ک در ماه کلی کرایه رفت و برگشت باید بدم شهریه اش هم زیادتره .

چ کنم ؟

حقوق شوهرم ۱۰ تومنه با ماهی ۴_۵ تومن قسط

2731
اگه اشکال نداره بعد جوابتونو میدم . الان بگم تاپیک از بحثش منحرف میشه

الهی ک انقدر خیرو برکت  وپول وارد زندگیتون بشه که سختی این دوران و فراموش کنید.

بخدا نسل ماها گناه داریم.

بلخره بی پولی پدر و مادر و زمانی دیدیم.حالا خودمونم تو زندگی با شرایط سخت باشیم و ناراحت سختی بچه.

اون یکی که گفتی دوره هزینه هاش زیاده نمیصرفه مسئله دسشویی و کامل به بچت یاد بده بالاخره که باید یا ...

این عاقلانه ترین راهه ولی بخدا نمیدونم چرا نمیره بتنهایی.

اگه دعواش کنم یا ی وقت ببینه خیاگلی مریضم نمیتونم از جام پاشم خودش میره ها. قشنگ کارشو میکنه خودش و دستشویی رو میشوره .دستمال برمیداره خودشو خشک میکنه و میاد بیرون ولی با این حال ۹۹ درصد مواقع حتما باید من باشم

جسارت نشه ااز حرفم.منظور کلیم همین بود. بچه ک کلا بچس.این پدر و مادرن ک اذیت میشن.برات بهترینهارو می ...

ن عزیزم اختیار داری مرسی بابت نظرت . ❤️همین ک تاپیک ب این طولانی ای خوندی و نظر دادی برام خیلی ارزش داشت و چیزی جز واقعیت رو نگفتی⚘️⚘️❤️

2706