2737
2734
عنوان

عمل زیبایی بینی خیلی وحشتناکه؟

7873 بازدید | 15 پست

سلام من به شدت واهمه دارم از این عمل ولی قصد انجام جراحی رو دارم

خیلی از بیهوشی و این چیزا میترسم

از ورم و کبودی صورت بعد از عمل

یکی از آشناهامون ۱۵ سال پیش عمل زیبایی بینی انجام داده بود میگه خیلی سخته بعد عمل که به هوش میای نمیتونی نفس بکشی

خونریزی انفاق میفته..بیشتر میترسم با این حرفا..درسته؟ تنگی نفس شدید؟

زندگی وسرنوشت ما درگرو باورهاست...مثبت باورکنیم تا خوب زندگی کنیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راسته که بعدش ببخشید باید خون بالا بیاری که خونایی که تو حلق و معدت جمع شده بیاد بیرون. نفسم نمیشه کشید؟ بچه ها من آسم خفیف دارم میتونم بنظرتون؟

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2738
راسته که بعدش ببخشید باید خون بالا بیاری که خونایی که تو حلق و معدت جمع شده بیاد بیرون. نفسم نمیشه کشید؟ بچه ها من آسم خفیف دارم میتونم بنظرتون؟

نه منم عمل کردم خون بالا نیاوردم دو نفر تو خانواده هم عمل کردن اینجوری نشدن. 

تا یه هفته با دهان باید نفس بکشی بعدش کم کم راه بینییت به مرور باز میشه 

آسم خفیف داری با دکتر مشورت کن 

یکم اولاش از نظر تنفس آدم مشکل داره

ولی کلا بعد این همه سال وقتی سرما میخورم یا سردم میشه یکم بینیم کیب میشه ولی حالت عادی مشکلی ندارم

ولی کلا دکتر خوب خیلی مهمه و یکمم شانسیه یکم کار پر ریسکیه اگه بینی خیلی مشکل نداشته باشه بهتره ادم عمل نکنه مگه اینکه واقعا نیاز به عمل داشته باشه

من بینیم زیاد مشکل خاصی نداشت یه وقتا پشیمون میشم میگم چراعمل کرم یه وقتا هم میگم خوب شد عمل کردم

من دو سال پیش عمل کردم . اصلا اونطوری که فکر می کنی نیست . منم از عمل خیلی می ترسیدم . رفتم پیش دکتر گیلدا گیوه چی عمل کردم . یسریا فقط جو میدن که جراحی قولیه واسه خودش ولی همش حرفه . دکترت خوب باشه . عملت خیلی راحته . 

دوستم خیلی ترسوعه و یک سال تمام از این دکتر به اون دکتر که می خواد جراحی بینی انجام بدم ولی اذیت نشم و درد نداشته باشم. بعد از این که جراحی بینی پیش دکتر لیلا ملکی انجام داد و رفتم دیدنش گفت اصلا اذیت نشدم و خیلی خوب عمل کرد و اصلا این همه که می ترسیدم درست نبود و می تونستم زودتر عمل کنم . 

دکتر محسن زارعی خیلی کارش خوبه من تو مترو با یکی آشنا شدم. بینیشو عمل کرده بود خیلی خوب شده بود .

بهم گفت رفته پیش دکتر زارعی عمل کرده رفته تو اینستا پیداش کردم دیدم نمونه کاراش عااالی . به نظرم هر کی خواست عمل کنه نمونه کارای اونم ببینه . 

من خودم و.قت گرفتم از دکتر

تو اینترنت سایتشو پیدا کردم http://www.doctorzarei.com

منم عمل کردم فقط24 ساعتاول که تامپون داشتم حس خفگی داشت درد که اصلا نداشتم ولی کبودی روی پلکم تا چن ...

من سر کشیدن تامپون می ترسیدم و دکتر لطفی یگانه همش می گفت اروم باش . نگران نباش وقتی تامپون رو کشید زیاد درد نداشتم بعدشم احساس می کنم دردش کمتر شد https://drlotfiyeganeh.ir/

من سر کشیدن تامپون می ترسیدم و دکتر لطفی یگانه همش می گفت اروم باش . نگران نباش وقتی تامپون رو کشید ...

من از گرسنگی قندم افتاد حالمم بهم میخورد 

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
2706