2410
2553
عنوان

نميدونم چيكار كنم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد به خودت انرژی منفی تلقین میکنی😕 من نمیتونم من ضعیفم اَیی همینارو اگه برعکس بگی به اعتماد به نفس و نداشته های دیگت میرسی انقد تکرارشون نکن

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2456

مگه فالورای شوهرتو از تو گوشیه خودت نمیتونی ببینی؟ نداریش تو فالورات؟

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2714
خانم پاشامن خيلي ضعيفم تو اين مسايل از صبح تا عصر همش خونم جايي نميرمنميفهمم كجا چي ميشهاعتماد به نفسم خيلي پايينه

من تاحدی مثل تو ام😔اوایل که بدتر بودم ولی الان خیلی بهتر شدم باخودم میگم هیچ کمبودی ندارم و اگه شوهرم بخواد با زنجیر کردنام به من وفادار باشه به دردم نمیخوره اگه واقعا تو شرایط سخت بهم وفادار بود اون ارزش داره

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
خانم پاشامن خيلي ضعيفم تو اين مسايل از صبح تا عصر همش خونم جايي نميرمنميفهمم كجا چي ميشهاعتماد به نفسم خيلي پايينه

وای دختر قوی باش ...یعنی چی ضعیفم ...مثل شیر مواظب زندگی و شوهرت باش....به شوهرت اعتماد داشته باش ولی همیشه مواظبش باش

خانم پاشا

خيلي بده اين حس

من اوايل دوستي خيلي اعتماد داشتم از وقتي فهميدم دوست دختر داشته اينجور شدم الان٤ساله..

اشتباهشم اين بود نودش بمن نگفت خودم فهميدمة ازش پرسيدم

دليلشم اين بود كه اگه ميگفتم از دستت ميدادم..

خانم پاشاخيلي بده اين حسمن اوايل دوستي خيلي اعتماد داشتم از وقتي فهميدم دوست دختر داشته اينجور شدم الان٤ساله..اشتباهشم اين بود نودش بمن نگفت خودم فهميدمة ازش پرسيدمدليلشم اين بود كه اگه ميگفتم از دستت ميدادم..

پس ببین جقدر دوست داشت اونا واسه گذشتشه...واسه زمانیکه تو نبودی

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706