2733
2734
عنوان

نميدونم چيكار كنم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 65 پست

چه دخترایی پبدا میشنا😡 بزار هرچی میخواد بگه یا بگو شوهرم نمیزاره باهرکسی دوست شم روم حساسه و غیرت داره

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
سوگند واقعا بگمميترسم حرفايي بزنه كه ناراحت شم مثلا از رابطه شون بگه و بگه كه همسرم دوسش داشتهمن خيلي ضعيفم😢😭

باید قبول کنی تو گذشته هر آدمی یه چیزی بوده ،ولی اگه تو حالش چیز مشکوکی نباشه نباید به گذشته اهمیت بدیم،من ضعیف نیستم سعی میکنم برام مهم نباشه و من باشم بهش فرصت نمیدم حرف بزنه که اعصابم بریزه بهم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوگند واقعا بگمميترسم حرفايي بزنه كه ناراحت شم مثلا از رابطه شون بگه و بگه كه همسرم دوسش داشتهمن خيلي ضعيفم😢😭

حرفتو که زدی زود بلاکش کن دیگه اون نتونه حرفی بزنه فقط میسوزه از اینکه تو و شوهرت چقد باهم صمیمی هستید که همه چیزو بهت میگه سعی کن پیاز داغشم زیاد کنی مثلا قبلا شوهرم گفته یه اشتباهاتی کرده و فک کرده نیمه گمشدش کسی دیگس و از وقتی منو پیدا کرده تازه فهمیده عشق یعنی چیو کلی بخاطر گذشتش ازم عذرخواهی کرده برو پی زندگیت دختر جان جات اینجا نیست

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

بلاکش کن. اصلا باهاش هم صحبت نشو

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2731

یا درخواست دوستیشو قبول نکن ردم نکن. بزار همونجوری بمونه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
زالزالك يني همينجور تموم ميشه؟اگه شماره همسرمو گير بياره چي؟؟منكه سر كار با همسرم نيستم ببينم كه😞😔

به شوهرت اعتماد نداری؟ضعیف نباش...من همش ب شوهرم میگم اگه تو بهم خیانت کنی منم دوبرابرشو میکنم(هیجوقت چنین کاری نمیکنم ولی تو ذهن شوهرم انداختم)

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
زالزالك يني همينجور تموم ميشه؟اگه شماره همسرمو گير بياره چي؟؟منكه سر كار با همسرم نيستم ببينم كه😞😔

دختر خوب نگران چی هستی

اگر همسرت ادم درستی باشه عمرا پا بده

چرا عزا گرفتی

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍
يوشيتا نه من درخواستشو قبول نكردم كه

خب پس نکن اصلا میاد به دوستاتو و فامیلاتم درخواست میده نفوذ میکنه تو فامیل و اشنا و زندگیت. سگ محل کن دختره بیشعورو و حرف خانم پاشارو بهش بزن بسوزه دیگه ام جوابشو نده

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2738
بچه ها همسرم بهم گفته بود اون ولش كرده بعد چند ماه و ازدواج كرده اما حالا صفحه اش كه عكساش بازه ديدم زده مجرديني جدا شدهمن خيلي ميترسم😔

ای بابا ترس واسه چیه،شوهرت الان شوهرته،برو از تو گوشیت فالورهای همسرتو ببین الان ،اصلا ببین تو گوشی همسرت هست یا نه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

اینکه همش شوهرتو از دسترس خیلیها دور کنی که خطا نره که نمیشه گفت وفاداری..

2706