2737
2734
عنوان

نميدونم چيكار كنم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 65 پست

به نظرم حساس نباش.

حرف هایی که دوستان گفتن رو یه جوری بگو که بد بسوزه....مطمئن بشه هیچوقت نمیتونه بیاد سمت همسرت.

اگر میدونی شوهرت دوستت داره و تا الان خطا نرفته بد به دلت راه نده.

من به این موضوع که به هر چی فکر کنی سرت میاد اعتقاد دارم.

هر روز قبل از این که شوهرت از خونه بره بیرون سوره ناس و فلق رو بخون فوت کن روش.

خودتم هر روز 1001 یا ودود بگو.

توکلت به خدا باشه.اگر قرار باشه زندگیت با پیام یه زن بی شخصیت از بین بره و شوهرت پا بذاره روی همه عشق و علاقه تو خب این که نمیشه وفاداری و زندگی.

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی بهش زنگ نزن.کلا در روز 1بار زنگ بزن

آزادی صحیح رو از کسی بگیرن به خطا میره.

بهش محبت کن.بیشتر از قبل...

کارایی که دوست نداره انجام نده ببین اونوقت اون دختره اگر بیاد جلوش از پشه براش کمتره.لهش میکنه

2731
سوگند ديشب رفتم ديدم نبوداما همسرم پرسيد چيو مييني؟منم گفتم يكي بمن درخواست داد ميخواستم ببينم به توام داده يانهگفت كي؟گفتم نميدونم ردش كردم اسمش يادم نيس

از گوشی اون نرو که،از گوشی خودت برو فالورهای اونو ببین،چرا جلب توجه میکنی،یا وقتی شوهرت حمومه چک کن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
خانم پاشانميدونم☹️خدايي از وقتي عقد كرديم تا الان كه٦ماهه عروسي كرديم هيچ رفتار اشتباهي ازش نديدمخدا نگذره ازين دخترا واقعا

زندگی رو به خودت و شوهرت زهر نکن..شبا برو تو بغلش با دلبری بگو تو بهترین مرد منی از اینکه بهم وفاداری احساس غرور میکنم که با توام...تورو بخاطر خوش غیرت بودنت میخوام...خوشبحال من بابت داشتن شوهری مثل تو....

همچین حرفایی بزن که تو ذهنش ثبت شه که درصورتیکه که بهت وفاداره عاشقشی

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
مامان مهديسمن نميتونم بهش اين چيزا روبگمميترسم تحريك بشه و لج بيوفتهاز طرفيم شوهرم بفهمه باهاش حرف زدم خيلي عصباني ميشهفقط ازش پرسيدم شماهمين ديگه هيچ جوابي ندادم...

خب اگر شوهرت ناراحت میشه که نه باهاش همکلام نشو.

2738
خانم پاشاواقعا راست ميگي من خيلي سادم تاحالا اصلا اين چيزارو بهش نگفته بودم هيچ وقتيعني بلد نبودم..

وااای نگفتی تاحالا! اگه بدونی این حرفا چققققققدر رو مردا اثر داره مخصوصا اگه ملوسانه و دلبرانه باهاش حرف بزنی..خداروشکر بااینکه بی سیاستم تو زمینه لوس کردن و دلبری کردن ماهرم😊

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
ماماني مهديساره عصباني ميشه.. پس ديگه همش بعش زنگ نميزنم🙈

منم هر روز 3یا 4بار به شوهرم پیام میدادم.

بدش میومد میگفت من نمیتونم هی جواب پیام بدم.

الان خودش هر روز 1بار زنگ میزنه و تمام.

ببین خانم پاشا راست میگه شبها با ناز و عشوه بگو دوستت دارم نمیدونم چطوری از خدا تشکر کنم بابت این که تو شوهرمی.

یه نکته رو باید بدونی اخلاق خوب و لبخند یه زن به هزار تا صورت آرایش می ارزه.شوهرت که میاد در رو باز کردی یه لبخند بزن ببین چقدر کیف میکنه.

تو دوسش داری ولی مردا ظاهررو میبینن اگه خدایی نکرده یکی دیگه این کارایی ک گفتم بکنه ممکنه شوهرتو از راه بدر کنه پس رو خودت تمرین کن

یه اخلاق گندی من داشتم اوایل که نگووووو خیییییلی حساس بودم...ولی همزمان بیشتر وقتا ناز میکردم مثل دختربچه ها و خودمو لوس میکردم شوهرم وابستم شد الان اگه یه روز ناز نکنم میگه چی شد ازم ناراحتی چرا ناز نمیکنی😅

2706