2726
عنوان

نميدونم چيكار كنم☹️

686 بازدید | 65 پست

توي اينستگرام يه هفته س يه دختري همش بمن درخواست دوستي ميداد منم چون كسي رو نشناسم اصلا قبولش نميكنم همه دوستام فاميلن و دوستاي خودم

بعد اصلا توجه به اسمش نكردم همش رَد ميكردم اما تا رد ميكردم همون موقع بلافاصله باز ميزد..

ديشب تازه به اسمش دقت كردم ديدم

كه همون دختريه كه قبل دوستيه منو همسرم باهم بودن 

البته همسرم اسمشو نگفته بود ولي وقتي يواشكي فيس بوكش رو ميگشتم ديدم همون چند سال پيش حالا اسمشو يادم اومد

ديشب بهش پيام دادم گفتم ببخشيد شما؟ گفت همينجوري درخواست دادم..

الان چيكار كنم؟

ميترسم وارد زندگيمون بشه

رفتار درست چيه؟

اگه محل كار همسرمو پيدا كنه چي؟

ازون دخترايي هم هست كه سر و گوشش ميجنبه 😢

بگو عزیزم مگه میشه همینجوری درخواست بدی و من هی ردت کنم و دوباره درخواست بدی؟بگو فکر میکنی نشناختمت؟کاملا میشناسمت و همسرم همه چیو بهم گفته حالا دمتو بذار رو کولت و گورتو گم کن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو عزیزم مگه میشه همینجوری درخواست بدی و من هی ردت کنم و دوباره درخواست بدی؟بگو فکر میکنی نشناختمت؟کاملا میشناسمت و همسرم همه چیو بهم گفته حالا دمتو بذار رو کولت و گورتو گم کن

نه اینجوری خودشو کوچیک میکنه ! دلیلی نداره باهاش هم صحبت بشه

دخترم تمام زندگی من

اره اینارو بگو.  افرین عالی گفتی

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

فقط من موندم چه جوری پیدات کرده! پیج شوهرتم داره یعنی؟ شاید نداشته اومثه تو پیج تو پیداش کنه و خودت برا خودت دردسر درست کردی

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
نه اینجوری خودشو کوچیک میکنه ! دلیلی نداره باهاش هم صحبت بشه

عزیزم درخواستشو قبول کرده ها! باهاش حرفم زده!

سوگند ، اینو بگه که تازه سر لج میفته  

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
سوگند واقعا بگمميترسم حرفايي بزنه كه ناراحت شم مثلا از رابطه شون بگه و بگه كه همسرم دوسش داشتهمن خيلي ضعيفم😢😭

باهاش همکلام نشو بگو نشناختم و سلام

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706