2737
2734

من می خوام  مشاور خانواده بخونم  از کجا شروع کنم چه مهارتایی لازمه کارشناسی ارشد مشاوره کافیه یا مراحل دیگه ای هم داره الان چه مطالعاتی داشته باشم خوبه کلا مراحل رسیدن به این هدف چطوریه ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره کمکم کنه 

من مشاوره نخواندم ، ولی اگه برای کار می خوای باید دو مقطع پشت سر هم روان شناسی یا مشاوره خوانده باشی یعنی لیسانس و فوق یا فوق و دکترا

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

برای فوق می خوای؟؟

نمی دونم به نظرم بشین منابع فوق رو خوب بخوان تا هم جای خوبی قبول شی و هم این که اگه لیسانست مرتبط نیست یه اطلاعات نسبی به دست بیاری بعد که رفتی دانشگاه دستت میاد چی باید بخوانی و چی کار کنی ، دوران دانشجوییت هم کارگاه های مختلف هست می تونی شرکت کنی

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شما که اطلاعات تو این رشته نداری کارگاه رفتن زوده

2731