2703
2553

من تحت نظر طاهریان باردار شدم حالا نمیدونم ادامه بارداری را بدن زیر نظرش یا نه ی خانومی میگفت فقط خوب باردار میکنه بعدش را گوش نمیده زیر نظرش سه بار باردار شده بود ولی پوچ می گفتن پیگیری نمیکنه حالا اگه دکتر خیلی دلسوز و کاربلدم سراغ دارید بگین من اصلا میترسم از آقای دکتر سوال بپرسم

دکتر رقایی کارش خیلی خوب نیست البته من از چند نفر که پیشش زایمان کردند شنیدم. طاهریان را نمیشناسم.

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

دکتر من شیدایی بود کارشو خیلی خوب بلده خیلی زرنگه چند تا مریضو باهم میبینه اما چیزی کم نمیذاره من ازش راضی بودم مطبش بزرگمهر روبه روی صدوقی ساختمان میرداماده

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظر برو پیش رقایی برای بارداری من هم پیش طاهریان رفتم هم رقایی طاهریان بیشتر کسایی که پیشش میومدن برای نازایی ان ولی رقایی ۷۰ درصد باردار ها پیشش میرن از نظر دارویی هم رقایی بروز ترین داروها را مینویسه و نسبت به طاهریان دقتش بالا تره

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

من پیش دکتر یگانه میرم.پیگیره کارام بوده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
تو گروه ما دکتر رقایی رو خیلی قبول دارن مامان ها همشون اصفهانی هستن

میشه بگی گروه چی؟ اگه تل گرام هست آدرسش را میشه بدی؟

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2714

ممنون بچه ها راستی گروه ندارید من عضو بشم من قبلا ی سقط داشتم الانم منتظر تشکیل قلبم بهم گفتن باید تحت نظر دکتر رقایی بودی چون سقط را هم بررسی میکنه حالا واقعا دلسوز هست یا نه وقت می ذاره من بخاطر شرایطم باید تحت نظر دکتری باشم که سقط را هم بررسی کنه