2733
2734
اگه تب داره الانم بده

نه توروخدا از خودتون تجویز نکنید الکی من2روز پیش واکسن پسرمو دادم قطره زیادشم ضرر داره 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دماش گرفتم ۳۵.۴ بود.نیم ساعت پیش..

احتیاجی به دماسنج نیست لباتو بذار رو پیشونیش متوجه میشی دمای بدنش زیاده یا کم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نه توروخدا از خودتون تجویز نکنید الکی من2روز پیش واکسن پسرمو دادم قطره زیادشم ضرر داره

الکی نمیگم.بهداشت میگه.درصورتی که تب داشته باشه هرچهارساعت یکبار دوبرابر وزنش باید بدی

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥
الکی نمیگم.بهداشت میگه.درصورتی که تب داشته باشه هرچهارساعت یکبار دوبرابر وزنش باید بدی

خب 4ساعت یه بار درسته آخه استارتر میگه قبل اینکه برم بهش دادم شمامیگی الانم بده خب هنوز4ساعت نشده

2740
امروز کلا سرد بگیرمش یا گرم?

24ساعت سرد

24ساعت گرم

البته من گرم نگرفتم دیگه احتیاج نشد من قبل اینکه تب کنه بهش قطره دادم خدا روشکر خیلی خوب بود

خب 4ساعت یه بار درسته آخه استارتر میگه قبل اینکه برم بهش دادم شمامیگی الانم بده خب هنوز4ساعت نشده

خب قبلش اشتباه کرده که داده.لازم نبوده.ولی بعد واکسن صدردصد الان تب داره

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥
اینقد سخت نگیر بابا...دخترت گرفته خابیده تو چرا استرس داری....بعدا ب خودت میخندی

اره منم2روز پیش مث استارتر بودم ولی اصلا اذیت نمیشن.فقط پسرم صبح اومدم پوشکش کنم محکم بستمش گریه کرد همین

حتما از یخ استفاده کنم؟پارچه نزارم سرد بشه؟الان که خوابه بزارم یا وقتی بیدار شد؟

میخونی پستهارو؟

یه تیکه یخ بذار تو حوله مستقیم نذار روش