2737
2734
عنوان

چطوری از همسرم درخواست ماهیانه بیشتر کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 64 پست
دریا جونم حرفت درسته ها حالا نمیدونم شایدم چون خبر نداره این قدر بهم ماهیانه میده میترسم بهش بگم بگه کم خوب نرووووووووووووو نخررررررررررررر بشین خونه

مگه برده شي

كسي كه زن ميگيره بايد خرجشم بده والا شما خيلي كم خرجي نه ارايشگاه نه خرج أضاف

شما ميري بيرون يه بستني بچت نميخاد يا نشده بگه پيتزا ميخام يا خودت يه شال يا لباس ببيني بخواي بخري؟ 

نميگم دعوا كن ولي كم كم و با سياست ازش بگير تا عادت كنه 

گاهی با یک اشتباه نوزده نمیشی صفر میشی

hilda جان 

این برنامه مادر بزرگ رو خاله  و دایی تحمیل کردن ماهی یک و بانصد به برستار میدن بعد تقسیم شده 

مادر ما نمی تونه شرکت کنه گفتن که بچه هاش با ید بدن منم گفتن بده 

هر چی مبارزه کردم نشد 

نمی دونم دیگه

ولقی درستمیگین اما اونا حالیشون نیست من چی میگم

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتون چرا کار نمیکنید اگه بهتون اجازه میدن. خرج زندگی که فقط بعده یه نفر نیست.گفتید میتونید شاگرد برای نقاشی بگیرید این کار رو انجام بدید.

گفت كه ميخاد انجام بده

گاهی با یک اشتباه نوزده نمیشی صفر میشی
2728
دریا جونم حرفت درسته ها حالا نمیدونم شایدم چون خبر نداره این قدر بهم ماهیانه میده میترسم بهش بگم بگه کم خوب نرووووووووووووو نخررررررررررررر بشین خونه

نه عزیزم مطمعن باش که میده اگر داشته باشه، با همون لحن مخصوص زنا بگو 😜

منم ریا نشه یتیم تحت پوشش دارم، شوهرم موافق نبود، گفتم عزیزم جای دوری نمیره برکتش میاد تو زندگیمون و فکر کن صدقست. آدم وقتی میتونه با حرف مشکلشو حل کنه خب حرف بزن، بگو بخاطر تناسب اندامم مجبورم، نمیشه که نرم

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش
راستش منم وضعیتم خیلی لبدتر از استاترهچون خودم 

به

درامد دارمهمسرم یه تومنم پول تو جیبی نمیده بهمولی اینم دلیل خوبی نیس از جهتی هم کلی قرض داره موندم چیکار کنم

به نظرتون من چیکار کنم

خیلی ناراحتم از این نظر

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍
2738
hilda جان این برنامه مادر بزرگ رو خاله  و دایی تحمیل کردن ماهی یک و بانصد به برستار میدن بعد تقسیم شده مادر ما نمی تونه شرکت کنه گفتن که بچه هاش با ید بدن منم گفتن بده هر چی مبارزه کردم نشد نمی دونم دیگهولقی درستمیگین اما اونا حالیشون نیست من چی میگم

خاله و داييت خيلييي زرنگن ماشالا  وقتي مادرشما توان نداره بايد حسابشو كمتر كنن يااصلا ند

شماهم بنداز گردن برادرهات كه خودشون حقىوق بگيرن

عزيزم شوهرت راضي نباشه اون پول درست نيس. حالا اصلا بگو هزار تومن. مخصوصا كه داره جايي غير از تو خونه خودتون صرف ميشه  

خداي نكرده خرج دوا درمون مادربزرگت ميشه 

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
hilda جان این برنامه مادر بزرگ رو خاله  و دایی تحمیل کردن ماهی یک و بانصد به برستار میدن بعد تقسیم شده مادر ما نمی تونه شرکت کنه گفتن که بچه هاش با ید بدن منم گفتن بده هر چی مبارزه کردم نشد نمی دونم دیگهولقی درستمیگین اما اونا حالیشون نیست من چی میگم

ما هم برای ماربزرگم پرستار داریم اما همه خرجش با پدرمه نه که برای پدرم راحت باشه ها نه اما اصلا از نظر شرعی همینه نگه داری از پدر ومادر وظیفه پسر نه دخترا خوب خرجشم با پسراست.دیگه شما که نوه هستی اصلا نباید قبول کنی.

خاله و داييت خيلييي زرنگن ماشالا  وقتي مادرشما توان نداره بايد حسابشو كمتر كنن يااصلا ندشماهم بنداز گردن برادرهات كه خودشون حقىوق بگيرنعزيزم شوهرت راضي نباشه اون پول درست نيس. حالا اصلا بگو هزار تومن. مخصوصا كه داره جايي غير از تو خونه خودتون صرف ميشه  خداي نكرده خرج دوا درمون مادربزرگت ميشه

واااای این چه حرفیه

شوهرش اون چولو میده به ایشون

یا خرج کنه یا بریزه تو جوب 

ایمطوری نگین زنم از زندگی حق داره

به نظر من کارتون خیلی هم خوبه

چون مادرتون احساس شرمندگی نمیکنه ببین خواهر برداراش

نگو به شوهرت کهفلان و بیسار بگو دخترم خرجش زیاده یه مقدار بیشتر بده

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍

دریا جونم 

عالیه که یه بچه دیگه هم د اری حمایت می کنی واقعا خدا اجرت بده 

منم به خدا دلم نمیاد که از زیر بول برستار مادر بزرگم در برم چو.ن درحق من و بقیه حجت تمام کرده                         

ولی خوب بهم فشار میاد

خاله و داييت خيلييي زرنگن ماشالا  وقتي مادرشما توان نداره بايد حسابشو كمتر كنن يااصلا ندشماهم بنداز گردن برادرهات كه خودشون حقىوق بگيرنعزيزم شوهرت راضي نباشه اون پول درست نيس. حالا اصلا بگو هزار تومن. مخصوصا كه داره جايي غير از تو خونه خودتون صرف ميشه  خداي نكرده خرج دوا درمون مادربزرگت ميشه

نمیدونم چی بگم 

کاشک ی خودم صاحب درامد بشم

واااای این چه حرفیهشوهرش اون چولو میده به ایشونیا خرج کنه یا بریزه تو جوب ایمطوری نگین زنم از زندگی حق دارهبه نظر من کارتون خیلی هم خوبهچون مادرتون احساس شرمندگی نمیکنه ببین خواهر برداراشنگو به شوهرت کهفلان و بیسار بگو دخترم خرجش زیاده یه مقدار بیشتر بده

ميدونيد مث چي ميمونه؟

مثل اينكه يه مدت شوهرتون بيكار باشه و شما كار كنيد اونوقت هزينه هاي شوهرتونم شما بديد از صبح تا شب عرق بريزين و اونوقت شوهرتون مقداري از پولو بدون اينكه به شما بگه    خرج مادربزرگش كنه  اونوقت بفهمين چه حالي ميشين؟ بخصوص كه استارتر گف شوهرشم خيليييي حسابگرو دقيقه 

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
ما هم برای ماربزرگم پرستار داریم اما همه خرجش با پدرمه نه که برای پدرم راحت باشه ها نه اما اصلا از نظر شرعی همینه نگه داری از پدر ومادر وظیفه پسر نه دخترا خوب خرجشم با پسراست.دیگه شما که نوه هستی اصلا نباید قبول کنی.

منم دقيقا حرفم همينه. باز اگه ايشون خودش درامد داشت اختيار پولشم داشت. تو اين جور مواقع پسرا كه دست به جيبن وظيفشونه. همونطور كه ارث و ميراثشونم دو برابر دختر دريافت ميكنن

2706