2733
2734
عنوان

چطوری از همسرم درخواست ماهیانه بیشتر کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 64 پست
حالا شاید نداره بیشتر از این به خانومش ماهانه بده، شما چرا زود قضاوت میکنی،.؟

وقتی استارتر میاد از ما میپرسه چطور به شوهرم بگم که بده حتما همسرش داره که اومده اینو از ما میپرسه وگرنه اگر نداشته باشه که اصلا سوال هم نداره . از بادهوا که نمیخواد بگیره . شما اول به سوال خوب فکر کن و در مورد ما زود قضاوت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهار جون 

کار با دستگاهه 

من خیلی چاق بودم یه شگم گنده داشتم رژیم و ورزش کمکم کرد الان 15 کیلو کم کردم 

حالا می تونم باشگاه عوص کنم

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
دریا جونمبدن سازی 20؟چجه عالی

نه من ایروبیک و تربیت بدنی میرفتم فرهنگسرا. این ورزشا بهتر از باشگاه آدمو فرم میده، 

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش
2728

والا من پیلاتس میرم 35 میدم

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

بچه ها 

حقوق بگیره بعد یه مقدار خسیسه یعنی همش در حال حساب و کتابه 

خانوادگی این طورن

همش هم توی دل منو خالی می کنه که وای    چقدر خر ج بالاس و وای حقوقو ندادن

زرنگه

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
برای خرج بچه جدا بگیر . هزینه باشگاه  هم کمتر کن . چه ورزشی میری که 90 تومن میشه ؟

من دیروز رفتم باشگاه بدن سازی گفت 4روز در هفته 130تومن

تازه استاتر میگه 90 تومن به نسبت خوب گرفته

قیمتش همینه

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

پیلاتس چربی سوزیش از ایروبیک بیشتره .

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
2740

آفتاب جان آفرین به اراده ات واینهمه کاهش. میتونی به من بگی برای کوچیک کردن شکم و پهلو از چه دستگاهی استفاده کردی تو باشگاه؟

ببین گلم راهش همینه که با توجه به اینکه سال هم نو شده یکی دو تا از خرج هاتو بگی زیاد شده و بیشتر پول بگیری البته راستش من با اینجور سیاست ها مخالفم ولی خب وقتی همسرت خودش مرز تعیین میکنه و ماهانه ی مشخصی میده نمیشه توهم کاملا صادق باشی دیگه

من شوهرم پولاشو میده به من خودم برنامه ریزی میکنم ولی خدایی بازم انقدر هزینه ها زیاده و بازار کساد که یسری هزینه هارو مجبور شدم حذف کنم مثلا اصلا آرایشگاه نمیرم خودم کارامو میکنم تفریحنونم بجای شام هر هفته رستوران شده هر هفته پیاده روی تو پارک خریدامونم هر فصل یهویی انجام میدم 🙂 کلا اول باید جتبه شوهرو دید اگه با جنبه بود و پرتوقع نمیشد باید با یسری چیزا تو زندگی کنار اومد 

چرا زوم كرديد رو باشگاه 

خوب جاي خوب پول خوبم ميگيره تازه ٩٠ تومن تو تهران معموليه واسه باشگاه 

استارتر عزيز از شوهرت بخواه وقتي صدأت درنمياد خب ميگه كافيشه ديگه

گاهی با یک اشتباه نوزده نمیشی صفر میشی

عزیزم تهران نیستم . شما هم برو پیلاتس چون اگه مدتی نری ورزش دیگه برنمیگردی ولی بدنسازی دوباره برمیگرده

2706