2726
عنوان

کسی هست کمک کنه؟

246 بازدید | 15 پست

الان از خواب پریدم تمام بدنم ضعیف شده از اونور حالت تهوع دارم انگار دم دره تا بیارم بالا بگم برا عفونتم هم فلوکساسین میخورم هم پماد واژینال کلیندامایسین استفاده میکنم الان چیکار کنم من؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای با فلوکساسین باید زیاد مایعات بنوشی ،حالت تهوع عادیه نگران نباش

دلو رودم ریخت بهم حالم اصلا خوب نیست اخه چجوری بخورم که حالت تهوع نیاره کلا بدنمم حالت ضعف پیدا کرده

2728
عزیزم برو یکم زنجبیل رو بریز توی اب جوش بعد از یکم که اب ملایمتر شد همرو قورت بده معدرو گرم میکنه.اگه قرص دمیترون داری اونم خوبه

آخه بدبختی کرم واژینال استفاده کردم پاشم که دیگه همش خارج میشه

بعد این ضعیفی و کسلی بدنم از همینه ؟میگم از صبح اصلا نمیتونستم کار انجام بدم یعنی از این بوده؟

اره عزیزم من خودم دو بار عفونت ادراری را تجربه کردم نمیدونم چرا دکتر بهت توصیه نکرده این دارو باعث ضعف میشه خیلی قویه هندوانه و...ادرار اور زیاد مصرف کن نترس زود خوب میشی

اره عزیزم من خودم دو بار عفونت ادراری را تجربه کردم نمیدونم چرا دکتر بهت توصیه نکرده این دارو باعث ضعف میشه خیلی قویه هندوانه و...ادرار اور زیاد مصرف کن نترس زود خوب میشی

ای بابا چند ماهه من ترشحات زیاد داشتم ولی به خاطر معطلی دکتر و اینکه دو تا بچه داشتم نرفتم سراغش الانم که چون زیر دلم به شدت درد میکرد و تو رابطه درد داشتم مجبور شدم برم دکتر ولی خب اصلا اینارو نگفت والا یه داکسی سایکیلینو برا شوهرم نوشت با دو لیوان پر ولی اینارو نگفت

2706