2726

دوستان سوالم ازتون این که ما هر چیزی بخوایم تو ماکروفر و سولاردم درست کنیم باید اول وزنش کنیم و وزنشو وارد کنیم؟!!!

اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس باید یعنی ترازو بخرم ؟

نه بابا نمیخواد من همیشه یه وزن تقریبی رو در نظر میگیرم برای مرغ هم که معمولا باید تا دو کیلو باشه

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
2728

جانیار جان من تاحالا مرغ درسته نزاشتم میشه بگید رو چه برنامه ای میزارید بعد آیا مثل داخل فر که روغن مرغ دود میکنه تو سوالار هم همینطوره ؟؟؟

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

دوستا من میخوام سولاردم بخرم ممکنه راهنماییم گنید چه مدلش بهتره؟

کار باهاش راحت؟

دوستان اینکه میگن ممکنه ماکروفر منفجر بشه یا جرقه بزنه برای چیه؟

اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 

خودتون میتونی تخمین بزنی نیاز به ترازو نیست که 

مثلا  برای یخ زدایی بسته ی سبزی قرمه یا کوکو برای من حدود 250 گرم الی 300 هست اصلا مشخصه ماکروویو برای پیتزا 6 دقیقه الی 7 هست همراه با گریل 

براس سیب زمینی 25 تا 30 min 

دوستا من میخوام سولاردم بخرم ممکنه راهنماییم گنید چه مدلش بهتره؟کار باهاش راحت؟دوستان اینکه میگن ممکنه ماکروفر منفجر بشه یا جرقه بزنه برای چیه؟

جرقه زدن ماکروفر به دلیل اینه که فقط ظرف پلاستیکی یا بلور داخلش باید بزاری وظرف فلزی یا کاغذ آلومینیوم تو ماکروفر باعث جرقه و آتش سوزی میشه

جانیار جان من تاحالا مرغ درسته نزاشتم میشه بگید رو چه برنامه ای میزارید بعد آیا مثل داخل فر که روغن مرغ دود میکنه تو سوالار هم همینطوره ؟؟؟

توی منو عزیزم نوشته whole chichen

روی اونگزینه بزار 

نه عزیزم دود نمیکنه اصلا

دوستا من میخوام سولاردم بخرم ممکنه راهنماییم گنید چه مدلش بهتره؟کار باهاش راحت؟دوستان اینکه میگن ممکنه ماکروفر منفجر بشه یا جرقه بزنه برای چیه؟

سولاردوم ال جی مدل پرشیا

توی سولاردوم از ظروف پلاستیکی نمیشه استفاده کرد البته تو مایکرو هم همینه کاغذ آلمینیوم هم نمیشه 

ولی اگه رو حالت کانوکشن بزاری هم از ظروف فلزی میتونی استفاده کنی هم میتونی فویل رو غذات بکشی