2737
2734

عزیزم من زنجانی هستم دوتا دکتر پوست خوب میشناسم.

یکیش دکتر منصور مرادلو 

یکیشم دکتر افشار رمضان پور

البته اگه بگی برای چه مشکلی میخای یکیش که تو اون مورد واردتره و کارش بهتره رو بهت معرفی میکنم

مثلا برای جوش و یا ریزش مو دکترمنصور مرادلو خوبه

اما برای لک معمولا افشار رمضان پور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من زنجانی هستم دوتا دکتر پوست خوب میشناسم.یکیش دکتر منصور مرادلو یکیشم دکتر افشار رمضان پورالبته اگه بگی برای چه مشکلی میخای یکیش که تو اون مورد واردتره و کارش بهتره رو بهت معرفی میکنممثلا برای جوش و یا ریزش مو دکترمنصور مرادلو خوبهاما برای لک معمولا افشار رمضان پور

مرسی عزیزم

هم مشکل جوش دارم هم مو هم افنادگی پوست....خال صورتمم میخوام بردارم

وضع مالیت چطوره؟همه شو یهو بری خیلی هزینه برمیداره ها

برای جوش من پیشنهاد میکنم بری پیش منصور مرادلو

چون من و چندتا ازاشنا پیش افشار رمضان پور رفتیم اصلا نتیجه نگرفتیم...خیلی سرسری معاینه میکنه و مشکل جوشو اصلا جدی نمیگیره.

اما مرادلورو خیلیا نتیجه گرفتن باهاش.

یه دوره ی شیش ماهه برمیداره

فقط اگه جوشات شدید باشه میخاد بگه هرسه هفته یه بار بیا

اما تو دوماه اولو هریه ماه یه بار برو؛چون داروها تو دوماه اول هیچ تغییری نمیکنه(دکترا معمولا میخان زودتر بری تا هی پول ویزیت بگیرن)اگه اینکارو کردی و دوماه اول رو فقط دوبار رفتی؛دیگه وقتی پرسید بهش نگو دیر رفتی؛چون دوساعت میخاد الکی نطق کنه

بعدم اینکه مرادلو برای خانوما این ضدافتابو معمولا تجویز میکنه:ضدافتاب فاقد چربی و فاقد رنگ لامینین

که بااینکه نوشته فاقد رنگ؛اما رنگ داره میزنی مث گچ میشی

بهش بگو اینو برات تجویز نکنه اگه رنگ‌ برات مهمه.اما خب ضدافتاب خوبیه و جوشای التهابی رو کم میکنه

اگرم مشکل هورمونی و نامنظم بودن پریود داری بگو برات ازمایش بنویسه چون ممکنه جوشات بخاطر اون باشه.

صابونی رم که بهت داد اگه استفاده کردی و دیدی به پوستت نمیسازه و زیادی خشک میکنه بهش بگو تا عوضش کنه

2738
هم مشکل جوش دارم هم مو هم افنادگی پوست....خال صورتمم میخوام بردارم

درباره ی موهم من برادرم ریزش مو داست رفت پیش مرادلو نتیجش خوب بود

راجب برداشتن خال و افتادگی پوست اطلاعی ندارم

اما فک کنم برای رفع افتادگی پوست باید پیش جراح پلاستیک رفت نه متخصص پوست و مو.باز نمیدونما من اینجوری فک میکنم

راستی اگه جوش سرسیاه داری ماسک سفیده ی تخم مرغو هفته ای سه بار به مدت سه ماه امتحان کن نتیجشو میبینی خیلی عالیه

ولی وقتی میزنی یکم از سفیده رو بزن نه همه شو چون زیادش خوب نیست پوستتو خیلی خشک میکنه

جوشای زیرپوستی روهم دکترت برات لایه برداری میکنه

سلام خانما...من الان دوماهه برا مزوتراپی رفتم پیش دکتر مرادلو..یسری هم محلول داده و بوش خیلی تند محلول ترکیبیه..ولی هنوز نتیجه نداده ...احساس میکنم محلولی که میزنم تاثیری نداره.. ریزش موهام بیشتر شده ...الان نمیدونم برای ادامه درمان پیششون برم یانه....درضمن طول درمان 6،ماهه 

2706