2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشيد ، شما خودتون اين قرص رو خريدين يا دكتر تجويز كرده؟؟؟ من قبلا دكتر داده بود بهم خوردم ولي يادم نيست عزيزم

براتون اثرگذار بوده؟

من هنوز مصرف نکردمش تنبلی تخمدان دارم خودم میخام بخورم

2728

من سال اول ازدواجم بود، پريودم نامنظم بود ، دكتر بهم داد، و گفت الان بهترين موقع هست كه باردار بشي، ولي من متاسفانه تا يك سال و نيم بچه نميخواستم  جلوگيري داشتم اون موقع ، و فقط براي تنظيم پريودم خوردم 

ولي الان دلم ميخواد بخورم ولي ميترسم سر خود، از نظر دكتر مشكلي نداره رحمم ، الان ٦ساله منتظرم 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

من ماه پیش خوردم خوردم سرموعد پریود شدم پریودی لتروزول خوردم بچها گفتن نمیشه همزمان ویتاگنوسم بخوری واسه همین متفورمین خوردم میرم سونو ببینم چی میشه .ولی کلا برا تنبلی خوبه .من میتفورمین میخورم که لاغربشم .

مصرف ویتاهم هرروز صبح وشب البته میشه سه وعده هم خورد تاشش ماه بعد دوماه استراحت نمیخوری دوباره شروع میکنی به مصرف

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
من سال اول ازدواجم بود، پريودم نامنظم بود ، دكتر بهم داد، و گفت الان بهترين موقع هست كه باردار بشي، ولي من متاسفانه تا يك سال و نيم بچه نميخواستم  جلويري داشتم اون موقع ، و فقط براي تنظيم پريودم خوردم ولي الان دلم ميخواد بخورم ولي ميترسم سر خود، از نظر دكتر مشكلي نداره رحمم ، الان ٦ساله منتظرم

نه اصلا ضرر نداره نگران نباشین

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
2738
من ماه پیش خوردم خوردم سرموعد پریود شدم پریودی لتروزول خوردم بچها گفتن نمیشه همزمان ویتاگنوسم بخوری واسه همین متفورمین خوردم میرم سونو ببینم چی میشه .ولی کلا برا تنبلی خوبه .من میتفورمین میخورم که لاغربشم .مصرف ویتاهم هرروز صبح وشب البته میشه سه وعده هم خورد تاشش ماه بعد دوماه استراحت نمیخوری دوباره شروع میکنی به مصرف

پس روز خاصی نداره شروعش؟ هرروز باید خوردش؟

پس روز خاصی نداره شروعش؟ هرروز باید خوردش؟

میگن ازاول پری شروع کنید من که چنروز گذشته بود فرقی نداره بالاخره ازیه روز باید شروع کرد هرکی یچی میگه عزیزم .بله هرروز روزی دووعده یاسه وعده هروعده ۴۰قطره صبح ناشتا وشب قبل شام برای ویتاگنوس .ولی قرصش فککنم دوباردروزه .

2706