2737
2734
عنوان

دردِ دل

448 بازدید | 21 پست

راستش امشب ذهنم پر زد به اسفند ۹۳ که برای اولین بار اقدام به بارداری کردیم و اینقدر خجسته بودیم هر دو که فکر میکردیم فروردین مامان و بابا شدیم،فروردین گذشت گفتیم اردیبهشت دیگه حتمیه ، اردیبهشتم گذشت ،اسفند ۹۴ هم گذشت، بازم نشد بیخیالی طی کردیم،رفتیم مسافرت ، اصلا بهش فک نکردیم بازم نشد، شد فروردین ۹۵ دکترمو عوض کردیم پاپ اسمیر ، عکس رنگی ازمایشات قبل بارداری  دکتر دارو درمانی رو برام شروع کرد شد تیر۹۵ بازم نشد و من هر ماه دو بار سونو واژینال شدم و یه عالمه قرص خوردمو‌‌‌‌ و امپول زدم شد اذر ۹۵ ، ای یو ای شدم  با کلی انرژی مثبت و روحیه ی عالی بازم نشد و شد کیست یه ماه قرص خوردم بازم ای یو ای شدم ایندفعه بیخیال تر بازم نشد از اسفند ۹۵ دیگه نرفتم دکتر ، سرمو گرم کردم به زندگیم ، بردنم چله بُری بازم نشد تا اینکه رسیدیم به خرداد ۹۶ و بازم نشده حالا بماند که ماهی ۱۴تا امپول میزدم و دور نافم دیگه جا نداشت 

نتایج ازمایش خودمو همسرمم عالیه ،میدونم خیلیا این مشکل و دارن خاستم بگم می فهممتون، خانواده ی مادری و پدریم و خانواده ی همسرم با وجود اینکه خیلی هم پر جمعیتن و همسن من و همسرمم زیاده اما بازم کسی بدون بچه نیس حتی اونایی که یه سال بعد ما ازدواج کردن 

امشب که یاد اسفند ۹۳ افتادم دلم برای خودم ارزوهام دلخوشیام امیدم و همه ی تصوراتی که داشتم و همشون باد هوا شدن سوخت

خدایا اسفند ۹۳ کجا و بهمن ۹۶ کجا؟حواست هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اگه از من میپرسی بهترین راه اینه که بهش فکرنکنی و بزاریش به حال خودش.مطمئنا میشی

تو چند نفر دیدم که استرس باعث ناباروریشون شده

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
2738

الهی انان رضا امشب جوابتو بده پارسال شب احیا برای بار دوم میخواستم بجه دار بشم زار زدم پسر خواستم  بهم هدیه داد الهی به حق علی  این ماه رمضان دامنت سبز بشه

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

ما هم سال 93اقدام کردیم انقدر منو بستن به قرص و دوا انقدر سوراخ سوراخم کردن که خدا میدونه بعد مشخص شد همسرم ازمايشش افتضاح چقد نا اميدمون کردن چه گریه ها که نکردیم آخرین ای یو ای وقتی از رو تخت بلند شدم دکتر گفت امید نداشته باش دفعه بعد بیا ای یو ای تا خونه گریه کردم و ای یو ای نگرفت ماه بعدش تو اوج نا امیدی یه با رابطه که از تخمک گذاريمم گذشته بود بدون قرص فقط فقط به خواست خدا باردار شدم الان دختر شش ماهم بغلم خوابیده دوستان واسه خدا کاری نداره نا امید نباشيد

2706