2737
2734

ابراهیم هادی

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله حاجت روا بشی

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
2740
میشه لطفا تعریف کنی منم سالهاس بیمارم

عزیزم من مشکلات خانوادگی و روحی شدیدی داشتم

خودکشی داشتم

با قرصی که در عرض نیم ساعت مغز انسان رو از کار میندازه

توی یه هفته کمایی که بودم

۳ دفعه ایست قلبی کردم و منتظر اجازه دادن خانوادم برای کشیدن دستگاه ها بودن

هیچ امیدی نبوده 

حتی مرگ مغزی اعلام کردن منو چون هوشیاریم ۳ بوده و هیچ واکنشی نداشتم 

مامانم امام رضا رو به جدش قسم میده

شبش خواب میبینه که توی حرمش داره با من راه میره

نظر کرده اگر چشمامو وا کنم. تا موقعه ای که زندس هرسال تولدش منو ببره مشهد 

و خب لحظه ای که کلا نا امید شده و داشتن دستگاهو می‌کشیدن من چشمامو باز کردم:)

عزیزم من مشکلات خانوادگی و روحی شدیدی داشتم خودکشی داشتم با قرصی که در عرض نیم ساعت مغز انسان رو ا ...

چه خوب

خداروشکر

اگه دوست داشتی به مادرت بگو‌ برای شفای منم دعا کنه

من کسیو‌ندارم برام دعا کنه

خودم مهم نیستم به خدا

بچمو بزرگ‌کنم آرزوی دیگه ندارم

چه خوب خداروشکر اگه دوست داشتی به مادرت بگو‌ برای شفای منم دعا کنه من کسیو‌ندارم برام دعا کنه خو ...

قربون شما برم من

حتما

نمیدونم مشکلت چیه 

اما به خدا نزدیک شو و خودت ازشون بخواه مطمئن باش نا امید نمیشی حتی شده به خاطر بچه عزیزت🥹🩵

مثل دستور امضام توسل کنید به شهید هادی و شهید سامانلو 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی