2737
2734
عنوان

شوهرای شما ببینن هنوز گوشی بدست بیدارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 62 پست

نامزد من قبل از آشنایی با من سر و ته گوشیشو تشخیص نمیداد 

وقتی با من دوست شده بود صبح تا شب کلش تو گوشی بود 

البته الان که نامزد کردیم بیشتر شده 

بریم سر خونه زندگیمون دوباره سر و ته گوشیش یادش میره     

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
شوهر من که یهو با یه حالتی با صدای  بلند میگه؛هنو نخوابیدی؟چرا؟چی شده؟ اتفاقی افتاده؟چرا بیداری؟من که از ترسش فقط میگم هیچی هیچی بخواب😣 خواب دیدی...نمیدونم واقعا نصف شبا حالی به حالی میشه یه فقط میخواد منو به راه راست هدایت کنه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم همینکارو کردم تاحالاچون منم غریبم...خیلی جواب میده😂😂😂

👍😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من وشوهرم اینقدر الو سبز خوردیم که حالت تهوع گرفتیم اون که بیهوش شد منم دارم بالا میارم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

من به شوهرم گفتن نخواب بیدار بمون باهم گپ بزنیم ولی طفلی واقعا خسته بود چشماس از خواب پرخون بود بهم گفت:من ک الان واست ش  ار ژ خریدم بسته بزن برو نی نی سایت😞واسه اینکه خودش بخوابه😆

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2740

سمندون شب میاد به خوابتا. 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
گیسو بابا بالا نیار الان میدونی چقدر پول اون گوجه سبزها بوده

وای مامان پارسا بخدا حالم بده 

یکی نبود بگه 

بابا گاه از خودت نبود کاهدون که از خودت بود😷😷😷😷

من بدتر از سمندون اومده بخوابم 😂😂قبلا با دیدن خواب جاریم😂😂

وای مامان پارسا بخدا حالم بده یکی نبود بگه بابا گاه از خودت نبود کاهدون که از خودت بود😷😷😷😷

من یه بار پختم  و نمک زدم  خوردم

گلاب به روت تا صبح بیرون روی داشتم

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
من یه بار پختم  و نمک زدم  خوردمگلاب به روت تا صبح بیرون روی داشتم

چرا پختی😨😨😨😨

2706