2733
2734

تو تل یه گروه دانشجویی داریم 20 نفریم همه دختریم و دوستیم باهم 

بعد یکی یه پست گذاشت تو گروه درباره قاعدگی 

منم گفتم این حال و روزش مثل منه منم پری شدم دارم درد میکشم 

بعد یه دختره که زیاد باهاش صمیمی نیستم 

اومد نوشت که یه سری پد بهداشتی با عصاره ی گیاهی که دردو کم میکنه و اینا هست 

از اون بزار منم گفتم چه جالب تا حالا نشنیدم گفت آخه بیرون نیست فقط خواهر من از اونا داره 

کلی ازش تعریف کرد منم فقط میگفت چه خوب 

یکی اومد نوشت قیمتش چنده این نوشته 45 تومن 10 تا دونه 

منم سریع آخرین پیام منو ریپلای کرده نوشته چند تا بسته برات ثبت کنم عزیزم؟؟  

جو گروهم سنگین 

همه سکوت 

قشنگ منو گذاشت تو معذورات و رودروایسی پررو  

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه تعارف داری ؟میگفتی فعلا نمیخوام

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
خخخخ😂حالا بخر ارزش کم شدن درد رو که داره

بحث پولش نیست 

راستش نمیتونم اعتماد کنم 

چه نوار بهداشتی هستش که تو کل دنیا فقط تو خونه اینا پیدا میشه 

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  

ولی هر جور فکر میکنم پد چه جوری میخواد درد و کم کنه؟🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بحث پولش نیست راستش نمیتونم اعتماد کنم چه نوار بهداشتی هستش که تو کل دنیا فقط تو خونه اینا پیدا میشه

واقعنااااااا

چطور میتونم مطمئن باشم که امروز تصمیمی نمیگیرم که ده سال دیگه پشیمون نباشم... درست مث امروز و ده سال پیش.
2706