2733
2739

امروز يكي از دانشجوهام گفت من هفته ديگه دوشنبه كلاس نيستم چون بايد صب برم ايتاليا و شب برگردم!!!

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اهان !!دوستم هم ميگه تو خونشون يه روتختي دارن از پوست دم خرگوشه(فك كن اصن خرگوش دم ندارع)و چون خرگوش دم كوتاه داره پوست دمش گرونه و قيمت روتختيه ٦ مليونه!!!!

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

_ ماشینم رو بردم کارواش، 100 تومن دادم با انعام تا شستنش. آخه ماشین خارجیا رو گرون میگیرن!!!!!

من  

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2740

یه بنده خدایی میگفت دخترم شصت و هشت تا خواستگار داشت. حالا من میدونم همشون دوچ پسراش بودن

.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اهان !!دوستم هم ميگه تو خونشون يه روتختي دارن از پوست دم خرگوشه(فك كن اصن خرگوش دم ندارع)و چون خرگوش دم كوتاه داره پوست دمش گرونه و قيمت روتختيه ٦ مليونه!!!!

مينا چه ادمايي دور برتن چه پزايي🤣🙄

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

خواهشن با این دوستت قطع رابطه کن

2706