2726
عنوان

راهنمایی در مورد قهر کردن زن وشوهر

3225 بازدید | 32 پست

هشت ساله ازدواج کردم هر دفعه دعوا کردیم نود درصد من رفتم واسه اشتی.وولی اینبار بعدازدعوا فحش بدی دادبه مادرم منم گفتممادرخودته  دست روم بلند کرد.منم میخام قخربمونم باهاش ایا بااین اخلاقش کارم ءرسته باتوجه به اینکه اون اصلا پیش قدم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درسته کارت 

پیشقدم میشه آخرش 

بهش وابسته نباش اینقدر صبر کن تا بگه غلط کردم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ایندفه اگه قهر میکنی پیشقدم نشو تا خودش خسته شه اگه هم قهر نمیکنی سرسنگین باش باهاش

باید بدونه مادرت خط قرمزته

دوس نداری ک از این ب بعد عادتش بشه؟

امروز اگر تنها میتوانی یک چیز باشی مهربان باش😊

اون باید پیشقدم شه و نازتو بکشه نه تو...منوشوهرم هروقت بحثمون میشه حتی اگه تقصیر منم باشه اون باید بیاد آشتی حتی کلی قربون صدفه میره و من ناز میکنم و عادت کرده به اینکه خودش پیش قدم شه...تو هم عادتش نده که همش خودت نازکشش بشی

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

عزیزم بعد از 8 سال تازه میخوای تربیتش کنی؟ ایکاش از اول این تعادل رو حفظ میکردی و گاهی اون رو مجبور به آشتی میکردی. 

قهر نکن اما راجب این خط قرمزی که ازش عبور کرد باهاش حسابی صحبت کن.اگر منطقی باشه اشتباهشو قبول میکنه.

2706