2737
2739

بهتر شوهرت که نبوده

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لقمه میگرفت  

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2738

بیخیال عزیزم خودتو ناراحت نکن،هرچی خیره همون باشه

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا

کارت بسیار عاقلانه بوده سعی کن از فکرش هم خلاص بشی خودتو سرگرم کن که به فکرش نیفتی عشق و عاشقی داغونت میکنه زندگیتو بکن به موقعش  هم ازدواج کن خوشبخت باشی

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

برام عجيبه كه چرا تلاش بيشتري نكرد كه دوباره همه چيز درست شه

دوست پسر قبلیه منم خوشی زد زیر دلش من خودم همه چی تموم بودم 

هی گیر الکی و بیخودی داد که مثلا رو من سوار بشه همه جا حرف حرف اون باشه من محلش ندادم 

قهر کرد که من برم دنبالش منشو بکشم 

با اینکه خیلی برم سخت بود اصلا سمتش نرفتم

2 ماه بعدشم با نامزدم آشنا شدم و الانم نامزدیم 

و روزی 10000بار خداروشکر میکنم رفت که من با عشقم آشنا بشم

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
کارت بسیار عاقلانه بوده سعی کن از فکرش هم خلاص بشی خودتو سرگرم کن که به فکرش نیفتی عشق و عاشقی داغونت میکنه زندگیتو بکن به موقعش  هم ازدواج کن خوشبخت باشی

ممنونم🙏👍🌹

2706