2726
عنوان

وااای بچه ها بیاید ببینید شوهرم میخواد چیکار کنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 52 پست

خداییش خیلی بده منم خونه قبلیمون خیلی مصیبت داشت خروس ،سگ،صدای موتور تا صبح میرفتن میومدن من نمیدونم چه غلطی میکردن اما الان اپارتمانیم راحت راحت فقط مشکلش ندادن شارز همسایه های گدامونه وگرنه هر وقت میخوابم یاد اون خونمون میفتم اسایش نداشتیم .

دعوا هم میشه اگه ترقه بندازین

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه چند وقت پیش یکی تاپیک کبوتر زده بود و من به شدت مخالف نگهداری پرنده توخونه بودم یه چند نفری ریختند سرم که مگه چیه و خونه خودشون واختیارشا دارندو.....بحث سر نگهداری نبود سر همسایه آزاری بود و نداشتن فرهنگ شهرنشینی😕

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇
2728
اتفاقا همسایه ما هم خروس داره.من که دیگه بهش عادت کردم.واقعا صبحها با صداش از خواب بیدار میشم 😂😂😂. فقط خروسش 10 دقیقه جلوئه😁 مثلا بجای ساعت 7 ساعت 10 دقیقه به 7 شروع به خوندن میکنه

نخیرم حروسه درست میخونه این ساعت مملکتمونه عقب جلو میخونه بععععععلههههه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

دیروز رکنا نیوز نوشته بود دوتا همسایه دعوا کردن به قمه کشی رسیده وکشته دادن نه بابا بی خیال

یه جوری از خروسه دفاع میکنن انگار نه انگار هر روز سر سفره شون دارن میل میکنن پس برید از اونام دفاع کنین  

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
كلا از حيوون تو خونه متنفرم حتي ماهي😁

وای عین من! من از پرنده هام متنفررررررم هیچ وقت نتونستم درک کنم صدای بلبل و قناری و این جونورا چه جذابیتی داره!!!

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2706