2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیواهستم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

مارتا جون اگه اسم مذهبی باشه به سختی و با کلی استعلام و وکیل گرفتن شاید بشه تغییر داد.

اگه اسم نا مانوسی باشه تغییر میدن. 

اگه هم کسی بخواد اسمش و به اسم مذهبی تغییر بده راحت قبول می کنن.

ONLY. GOD.
مارتا جون اگه اسم مذهبی باشه به سختی و با کلی استعلام و وکیل گرفتن شاید بشه تغییر داد.اگه اسم نا مانوسی باشه تغییر میدن. اگه هم کسی بخواد اسمش و به اسم مذهبی تغییر بده راحت قبول می کنن.

ولی کلا شنیدم الان خیلی راحته

من فقط یه داداش دارم , خیلی باهم خوبیم , اما گاهی میگم.کاش زیاد بودیم ابجیم داشتم , مثل اسباب کشی داریم تنهااااام :-(

من پنج تا خواهر دارم

معمولا تنهام

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

مامان بزرگام هم

عالیه و زهرا

اصلا ندیدمشون

یکیشون بابام کوچیک بوده مرده

یکیشونم ۱۸ روز قبل از بدنیا اومدن من

2706