2737
2739
من مادر بزرگم چهاده تا داشته تازه میگه خدا رحم کرده دوتاشون کوچیکی مردن وگرنه شکم اونا رو کی میخواسته سیر کنه خخخخ اخه کی دوجین بچه رو چش میزنه !!

جدی برعکس مادر بزرگ من که فوت میکردن .پس فامیل پرجمعیتی دارید ماشالله 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂

عزیزم قدیما بچهاشون خیلی زود فوت میکردن یه اسم زشت میذاشتن تاچشم نخورن مث کنیز رضا کلوخ غلام ...😂 

من مادر بزرگم چهاده تا داشته تازه میگه خدا رحم کرده دوتاشون کوچیکی مردن وگرنه شکم اونا رو کی میخواسته سیر کنه خخخخ اخه کی دوجین بچه رو چش میزنه !!

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادر بزرگم 147 تا نوه و نتیجه داره خدا بیامرزتش دیگه این اخر اخرا نمیدونست کی بچه کیه

ماشاءالله چقدر زيادين من فكر ميكردم ما زياديم شما چند برابر مايين 😂😂خدا حفظتون كنه 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2738
ممنون فداتشم

ماشالله خیلی خوبه خدابیشترش کنه مانوه ونیجه چهلتا نمیرسیم متاسفانه 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
ماشالله خیلی خوبه خدابیشترش کنه مانوه ونیجه چهلتا نمیرسیم متاسفانه

اره خدایی وقتی دور هم جمعیم خیلی باحاله ولی از طرف مادری فقط نه تا نوه ایم خیلی کمه

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
اره خدایی وقتی دور هم جمعیم خیلی باحاله ولی از طرف مادری فقط نه تا نوه ایم خیلی کمه

من قبلا خیلی اعصابم خورد میشد که چرا شیشتا بچه ایم اما الان میگم کاش ده تا بودیم وقتی بزرگ میشیم واقعا خاهروبرادر کمک حال هم میشن تنها نمیمونی .بیچاره نسل جدید که خیلیاشون نمیدونن خاله وعمه چیه خاهروبرادر چیه

من قبلا خیلی اعصابم خورد میشد که چرا شیشتا بچه ایم اما الان میگم کاش ده تا بودیم وقتی بزرگ میشیم واقعا خاهروبرادر کمک حال هم میشن تنها نمیمونی .بیچاره نسل جدید که خیلیاشون نمیدونن خاله وعمه چیه خاهروبرادر چیه

من فقط یه داداش دارم , خیلی باهم خوبیم , اما گاهی میگم.کاش زیاد بودیم ابجیم داشتم , مثل اسباب کشی داریم تنهااااام :-( 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!