2703
2553
عنوان

شما هر بار میرید هایپر چقدر هزینه میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2259 بازدید | 48 پست
براي خريد اصلا نبايد هايپر و كوروش و اينجور جاها برينمن قبلا بخاطر مثلا ماست و شير و ... ميرفتم ٢٠٠-٣٠٠ تومن الكي خرج ميكردم الان ديگه هرچي كه واقعا لازم داشته باشم از سوپر سر كوچه ميخرم خرج بيخود هم رو دست خودم نميذارم

اره واقعا اينطوريه ما ميريم هايپر هر چي فكرشم نميكرديم ميخريم 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براي خريد اصلا نبايد هايپر و كوروش و اينجور جاها برينمن قبلا بخاطر مثلا ماست و شير و ... ميرفتم ٢٠٠-٣٠٠ تومن الكي خرج ميكردم الان ديگه هرچي كه واقعا لازم داشته باشم از سوپر سر كوچه ميخرم خرج بيخود هم رو دست خودم نميذارم

درسته من اکثرا که میرم وسوسه میشم چیزای بیخودی برمیدارم ولی وقتی میرم فروشگاه مخصوصا قسمت شوینده ها بهم ارامش میده نمیدونم چرا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2456
2714

اصلا فكر ميكنين دليل اينكه اينجور فروشگاهها تاسيس ميشه جيب من و شماست؟ نه

اينا با همين وسوسه هاي فروش ويژه و تخفيف و ... ما رو ميكشونن داخل

مثلا يه نمونه اش: يه بار يه لامپ از هايپر استار خريديمكه اونجا اصلا تست نداره اومديم خونه خراب بود وقتي برديم به خانومه گفتم همينجا تست ميذاشتين اينقد دردسر نميكشيديم تازه باز بيايم اينهمه خريد كنيم. 

اونم گفت بله ديگه اصلا دليلش همينه كه شما باز بياين كلي خريد كنين لامپتونم عوض كنين !

دقت كردين چقدر فروش ويژه هايي كه لازم نداشتيم فقط بواسطه تخفيف خوبشون خريديم؟!

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

من همه خريدها گردنه شوهرمه

هايپر ميگفت به خاطره اين ميرم كه تو دوست داري هرسري ميرفتيم٤٠٠،٥٠٠ ميشد

همش هم تنقلات وكالباس وسوسيس و ژله وپودركيك از اينجور وسائل برميداشتم

سري آخر كه رفتم ٨٠٠ شد همين خورده ريزا

من حتي يه كيلو سبزي هم نميخرم همش پاي شوهرمه

اما اون روز واقعا دلم براش سوخت ديگه از اون تاريخ هايپر نرفتم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

میدونم به من مربوط نیست و سیاست زندگیتون ایجاب میکنه اما هر چند وقت یه بار هم خریدهاتون رو از سوپر سر کوچه انجام بدید!لطفا!! خیلی از این سوپری ها برادر ها و پدرها و… ما هستند که صدقه سری هایپر و جامبو و کوروش که الان تو هر کوچه پس کوچه ای هستن،دارن ورشکست میشن!!!خرج خونه و زندگی یه طرف،مالیاتی که باید واسه درآمد نداشته بدن یه طرف!!!جوونی که صبح تا شب یه لنگه پا وایمیسته تو مغازه اش تا دونه دونه شیر و آدامس بفروشه ولی جلوی چشمش همسایه اش با کیسه های مملو از جنس از ماشینش پیاده میشه!!!!

فکر نکنم سوپری ها بیشتر از قیمت درج شده روی جنس از کسی طلب کنن!!

به اینم فکر کنیم که به هوای تخفیف ۵۰% یه جنس میریم هایپر و چندین قلم مازاد بر نیازمون خرید میکنیم!! این یعنی خیلی خوشگل پول رو از جیب ما میکشن بیرون

بازم میگم،سیاست زندگی شما محترمه اما به فکر همنوع خودمون هم باشیم!!

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
اصلا فكر ميكنين دليل اينكه اينجور فروشگاهها تاسيس ميشه جيب من و شماست؟ نهاينا با همين وسوسه هاي فروش ويژه و تخفيف و ... ما رو ميكشونن داخلمثلا يه نمونه اش: يه بار يه لامپ از هايپر استار خريديمكه اونجا اصلا تست نداره اومديم خونه خراب بود وقتي برديم به خانومه گفتم همينجا تست ميذاشتين اينقد دردسر نميكشيديم تازه باز بيايم اينهمه خريد كنيم. اونم گفت بله ديگه اصلا دليلش همينه كه شما باز بياين كلي خريد كنين لامپتونم عوض كنين !دقت كردين چقدر فروش ويژه هايي كه لازم نداشتيم فقط بواسطه تخفيف خوبشون خريديم؟!

خب عزیزم شما خودت ماشاله خانوم یه خونه ای بچه ک نیستی بگی یهو دیدم خریدم!

بی برنامه اینجور جاها رفتن کار پولداراس

ما هر وقت میریم قبلش لیست خرید مینویسیم نهایت ۱ قلم ک خیلیییی تخفیف خوبی داشته باشه اضافه میخریم 

2706