2737
2739
اول بدنها با هم فرق میکنه.معمولا مبنای اندازه گیری سونو واژینال هست نه شکمی.شما تو سونو شکمی 30 بوده که معمولا کمتر از واژبنال نشون میده.سونو شکمی کمتر نشون میده.احتمال زیاد تو سونو واژینال 4 تا 5 تا بیشتر باشه.خودتو با بقیه مقایسه نکن.شما تحت نظر یه دکتر متخصص هستی.اگه سابقه زایمان زودرس داشته باشی.سرکلاژ حتما باید میشدی.ولی بهتره یه چیزهایی رو رعایت کنی.نزدیکی نداشته باش،توالت فرنگی استفاده کن.سعی کن پیاده روی زیادم نداشته باشی اینا همش برای  احتیاطه.ان شالله که مشکلی نیست.برای کسی که زایمان زودرس داشته باشه حتی اندازه سرویکس 40 هم دکتر مبنا قرار نمیده چون اون خانوم در رسته کسانی هست که نارسایی دهانه رحم هست با افزایش سن بارداری و افزایش وزن جنین دهانه رحم استحکامش و از دست میده.متاسفانه کوتاه میشه و شروع به باز شدن میکنه.پس بدن من و شما مثل هم نیست اگه من با سرویکس به طور مثال 30 سرکلاژ میشم قرار نیست که شما هم شرایط بدنت مثل من باشهیه سری دوستان گفتند که نه دانستن این چیزها خوب نیست و ....من مخالفممتاسفانه بعضی دکترها طوری سرشون شلوغ شده که به طور کلی خیلی چیزها رو فراموش میکنند.من خودم سعی میکنم در مورد داروهام هفته ها و آز های بارداریم اطلاعاتمو زیاد ببرم خودم رفتم دکتر همراه باهاش سوالمو بپرسم.چون خودم زخم خورده بی دقتی و بی حواسی دکتر هستم.

مهنیا جان از کامل توضیح دادنت ممنونم  من واقعا تنهام و اطلاعات بارداری هم فقط شده نی نی سایت و خانمهای گلش و بعضی سایتها  و دکترها هم که خودتون میدونید اصلا حرف نمیزنن و براشون مهم نیست 

ممنون من الان سه روزه کاملا دارم رعایت میکنم همه اینا که گفتین را 

من بچه اولمه و اصلا هیچ علائمی نداشتم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

مهنیا جان از کامل توضیح دادنت ممنونم  من واقعا تنهام و اطلاعات بارداری هم فقط شده نی نی سایت و خانمهای گلش و بعضی سایتها  و دکترها هم که خودتون میدونید اصلا حرف نمیزنن و براشون مهم نیست ممنون من الان سه روزه کاملا دارم رعایت میکنم همه اینا که گفتین را من بچه اولمه و اصلا هیچ علائمی نداشتم

خواهش میکنم عزیزم

تقریبا هفته های بارداریمون مثل هم هست.من خودم سرکلاژ شدم چون سابقه دو بار بارداری ناموفق داشتم.

معمولا اگه سابقه زایمان زودرس نداشته باشی طول سرویکس 30 رو برای یه فرد عادی خطر زیادی نمیدونند.

ولی برای اطمینان از پزشکت سوال کن.تا راهنماییت کنه.

اصلا به سرکلاژم فکر نکن.چون سرکلاژم تایم زمانی خودش و داره.تو هر هفته بارداری امکان انجام دادنش نیست.

سرکلاژ کردن به معنی این نیست که دیگه خیالم راحته همه کاری میکنم.بلکه بعد از عمل حسابی محدود میشی.دارو باید مصرف کنی.تو ما سرکلاژی ها درصد عفونت واژینالی بیشتره.

باید مراقب باشیم یبوست نگیرم و هزار تا نگرانی های دیگه که تا آخر بارداری باهامونه.

نگرانی هاتو کنار بگزار.فقط یکم رعایت کن و توکلت به خدا باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزمتقریبا هفته های بارداریمون مثل هم هست.من خودم سرکلاژ شدم چون سابقه دو بار بارداری ناموفق داشتم.معمولا اگه سابقه زایمان زودرس نداشته باشی طول سرویکس 30 رو برای یه فرد عادی خطر زیادی نمیدونند.ولی برای اطمینان از پزشکت سوال کن.تا راهنماییت کنه.اصلا به سرکلاژم فکر نکن.چون سرکلاژم تایم زمانی خودش و داره.تو هر هفته بارداری امکان انجام دادنش نیست.سرکلاژ کردن به معنی این نیست که دیگه خیالم راحته همه کاری میکنم.بلکه بعد از عمل حسابی محدود میشی.دارو باید مصرف کنی.تو ما سرکلاژی ها درصد عفونت واژینالی بیشتره.باید مراقب باشیم یبوست نگیرم و هزار تا نگرانی های دیگه که تا آخر بارداری باهامونه.نگرانی هاتو کنار بگزار.فقط یکم رعایت کن و توکلت به خدا باشه.

فداااات شم عزیزم  

مرسی مهربونم که اینقدر خوب میگی و آدم آروم میشه 

برات از تمام وجود دعا میکنم بارداری خوبی را بگذرونی و نی نی خوشکلت را با سلامتی کامل بغل کنی عکس خوشگلش را بگذاری 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

2728